Göbek granülomu 😒😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Göbek granülomu 😒😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 910 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek granülomu 😒😔
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar iki buçuk aylık bebeğim var beni bilenler biliyordur bebeğimin doğumdan sonra göbeğinde bir et parçası gibi bişey kalmış dışında tabiki bu bugün doktoruna resim gönderdim nedir bu endiseleniyorum diye doktorda göbek granülomu olduğunu ve küçük bir müdahale ile alınması gerektiğini söyledi ve bunu çocuk doktoru değil cerrahın yapabileceğini söyledi bu durumu yaşayan anneler cevap verir misiniz 😔😔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar iki buçuk aylık bebeğim var beni bilenler biliyordur bebeğimin doğumdan sonra göbeğinde bir et parçası gibi bişey kalmış dışında tabiki bu bugün doktoruna resim gönderdim nedir bu endiseleniyorum diye doktorda göbek granülomu olduğunu ve küçük bir müdahale ile alınması gerektiğini söyledi ve bunu çocuk doktoru değil cerrahın yapabileceğini söyledi bu durumu yaşayan anneler cevap verir misiniz 😔😔
Canım geçmiş olsun doktor doğarken fark etmedimi bebek 2.5aylik olmuş cerrahi uzmanı yapabilir diyo ben ilk defa duydum inşallah en kısa zamanda iyileşir gereken yapılır sıkma canini

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun doktor doğarken fark etmedimi bebek 2.5aylik olmuş cerrahi uzmanı yapabilir diyo ben ilk defa duydum inşallah en kısa zamanda iyileşir gereken yapılır sıkma canini
Doğduktan bir hafta sonra göbeği düşüyor ya fark edilmiyordu bugün biraz daha kabarmış ti bende bir doktoruna soruyum dedim oda öyle dedi çok teşekkür ederim bende ilk defa duydum kızım da böyle bişey yoktu inşallah en kısa zamanda düzelir 😒

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Geçmiş olsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.