Gobek kasintisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Gobek kasintisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gobek kasintisi
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 11 haftalik hamileyim sizlere iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim . Birincisi bu göğüs ağrılarım ne zaman geçecek hem kaşıntı hem ağrı var sağ mememin ucu var sol mememin ucu içeriye çökük. 2 ci sorum da göbeğim kaşınıyor bugünlerde sizce sebebi nedir?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam kızlar 11 haftalik hamileyim sizlere iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim . Birincisi bu göğüs ağrılarım ne zaman geçecek hem kaşıntı hem ağrı var sağ mememin ucu var sol mememin ucu içeriye çökük. 2 ci sorum da göbeğim kaşınıyor bugünlerde sizce sebebi nedir?
Canim men 12 + 3 hafdaligim gobeyimde agri olmadi hiç memenin ucunun iceri.kokuk olmasi normal bendede oyle neden narahat oldunki agrimi veriyo?

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum artık yavaş yavaş karnın büyüyor ve genişliyor gobek kaşıntın ondan göğüslerinin ağrımasın eğer ilk hamilelik se sut damarları kendini hazırlıyor ondandır canini sıkma hepsi geçecek normal mi doguracaksin

Berivannn

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 11 haftalik hamileyim sizlere iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim . Birincisi bu göğüs ağrılarım ne zaman geçecek hem kaşıntı hem ağrı var sağ mememin ucu var sol mememin ucu içeriye çökük. 2 ci sorum da göbeğim kaşınıyor bugünlerde sizce sebebi nedir?e

Bende 11 haftalık hamileyim bendede oluyor doktor normal dedi rahat olun yani😌😊😊😊

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum artık yavaş yavaş karnın büyüyor ve genişliyor gobek kaşıntın ondan göğüslerinin ağrımasın eğer ilk hamilelik se sut damarları kendini hazırlıyor ondandır canini sıkma hepsi geçecek normal mi doguracaksin
Ilk hamileligim canım. Normal istiyorum evet
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim men 12 + 3 hafdaligim gobeyimde agri olmadi hiç memenin ucunun iceri.kokuk olmasi normal bendede oyle neden narahat oldunki agrimi veriyo?
Göbeğimde ağrı yok kaşınıyor sadece . Bide göğüslerim de ağrı var o da süt damarları kendini hazırlıyormuş o yüzden .

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Benim kaşıntı oldu göğsümde mustela aldım iyi geldi karnına da krem sürebilirsin zayıfsan ve kilo almaya başladıysan rahatsız eder

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Göğüs ağrın birkaç haftaya geçer benim de ilk üç ay çok ağrıyordu 3 aydan sonra bitti bu sefer karnım kasinmaya başladı onu da büyümesine verdim ama bilemiyorum

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Bende 13 haftaligim canim asiri bir sekilde kasinti oluyodu ama yavas yavas azalmaya basladi ama vucudumda cok kasiniyo oda ictigim kan ve demir ilacindan kaynakli birde karnina vazelin sure bilirsin ben suruyorum kasinmasini engelliyo azda olsa 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar