Sorum var Göbek sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Göbek sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 551 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbek sorunu
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bilgisi olan bakarmi kizlar bebeyimi 20 doğum yaptim fakat 28 göbeyi düşdü ama iyleşmiyor su gibi oluyor delik sizin bebeklerin göbeyi düşdünde ne yapiyordunuz kizlar bugun doktorda evde bakdi gelib ama benim hic icime sinmiyo
Benim oğlumun da aynı seninki gibi sürekli su geliyordu banyo sonrası iyice kurutuyodum bakıyordum yine ıslanmış bi ay sürdü göbek yeri halen kanli ve suluydu🥴doktora götürdüm tahlil verdik eğer enfeksiyon kapmissa yatiracagiz mecbur dediler şükür tahlil yaptırdık enfeksiyon yoktu kükürtlu kalem le yaktı öyle geçti canım kesinlikle doktora götür göbek çok önemli aksatma enfeksiyon kapmadan götür çokk geçmiş olsun canım ❤️

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumun da aynı seninki gibi sürekli su geliyordu banyo sonrası iyice kurutuyodum bakıyordum yine ıslanmış bi ay sürdü göbek yeri halen kanli ve suluydu🥴doktora götürdüm tahlil verdik eğer enfeksiyon kapmissa yatiracagiz mecbur dediler şükür tahlil yaptırdık enfeksiyon yoktu kükürtlu kalem le yaktı öyle geçti canım kesinlikle doktora götür göbek çok önemli aksatma enfeksiyon kapmadan götür çokk geçmiş olsun canım ❤️
Benim oğlum iyleşdi canm 3%fayiz perekis le suyu tezizledim sonra yeşil zelyonka göbeye cekdim kurudu iyleşdi cok sukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar