Göbekte kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Göbekte kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 926 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbekte kaşıntı
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbeğim ara ara ama çok şiddetli bir şekilde kaşınıyor neden acaba bazen kaşıdıkça yanmaya başlıyor hamile olduğum içinde göbeğimi daha fazla zorlamak istemiyorum, nedeni ni bilen yada başına gelen varmı
Canım benim göbeğim de aşırı kaşınıyordu doktoruma sordum kaşıma kaşırsan çok çatlak oluşur eyer kaşırsan da kiyafetinle kaşı tırnak değmesin çatlamaya başladığı için kaşiniyordur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim göbeğim de aşırı kaşınıyordu doktoruma sordum kaşıma kaşırsan çok çatlak oluşur eyer kaşırsan da kiyafetinle kaşı tırnak değmesin çatlamaya başladığı için kaşiniyordur
Ya öylemi ilk gebeliğim de hiç olmamıştı çatlakta yoktu karnimda çıkmamış ti ondan sanırım, ama bunda şuan üç buçuk aylık hamileyim karnım son günlerde büyümeye başladı ondan galiba o zmn karışmayayim , zaten kaşındığında önce elbiseyle sonra kıyafetle kaşıyorum ,
Kuzum benimde kaşınıyor hemde nasıl🥰
Gerçekten mi , ne olucak peki 😀

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ya öylemi ilk gebeliğim de hiç olmamıştı çatlakta yoktu karnimda çıkmamış ti ondan sanırım, ama bunda şuan üç buçuk aylık hamileyim karnım son günlerde büyümeye başladı ondan galiba o zmn karışmayayim , zaten kaşındığında önce elbiseyle sonra kıyafetle kaşıyorum ,
Aynen canim tırnağın değmesin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten mi , ne olucak peki 😀
🤔🤔🤔 Nolacak mariyam bu halimiz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar göbeğim ara ara ama çok şiddetli bir şekilde kaşınıyor neden acaba bazen kaşıdıkça yanmaya başlıyor hamile olduğum içinde göbeğimi daha fazla zorlamak istemiyorum, nedeni ni bilen yada başına gelen varmı
Karın büyüdüğü için mi içerideki Rahim büyüdüğü için kaşınma olabilir ama kaşımamaya çalış sen gene
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bilmiyorum Hülyam 😂 Acıların kadınıyım dıtdıtdıtdıt💃
🤭🤭🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar