Göbekte kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Göbekte kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 943 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbekte kaşıntı
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar göbeğim ara ara ama çok şiddetli bir şekilde kaşınıyor neden acaba bazen kaşıdıkça yanmaya başlıyor hamile olduğum içinde göbeğimi daha fazla zorlamak istemiyorum, nedeni ni bilen yada başına gelen varmı
Benimkide çok kaşınıyor böyle tatlı tatlı 😵‍💫

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göbeğim ara ara ama çok şiddetli bir şekilde kaşınıyor neden acaba bazen kaşıdıkça yanmaya başlıyor hamile olduğum içinde göbeğimi daha fazla zorlamak istemiyorum, nedeni ni bilen yada başına gelen varmı
Canım senin tek göbek kaşınıyor Muş ben sade vücudum kaşınır di ve doktor bana doğum yapmadan geçmez bu demişti artık vücudum yanıyordu şükür şuan geçti yani ama kaşıma yoksa daha da artar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çatlak oluşmaya başladıgi zamanlar kaşıntı olur kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyy mariyam 🥺🥺 seni çok özledim.. Hamilelik nası canım? Ali’m nasıl iyi mi. Bu arada kaşıntı için sakın kaşınıypr vs diye suya girme ne soğuk ne sıcak ve doktoruna söyle canım onlar gebelikte kaşıntı için ilaç veriyorlar 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar