Gobisler kacinca haftada cikti☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Gobisler kacinca haftada cikti☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,467 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gobisler kacinca haftada cikti☺
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslad kacinci haftanizda gobislerinz cikmaya basladi ben 15 haftama yeni girdim sanki bir anda top gibi cikti birde gobegim kupkuru olmus soyuluyor derim

K

kudret

Guest
ben 23+5 im. benimki 20 haftadan sonra cikmaya basladi. ama gobeginin kuruyum dokulmesi bence iyi bisey degil. nemlendirici kullanmaya calis.

S

Sevocan

Guest
20 den sonra yavaş yavaş çıktı 7. Aya kadar 7 aylık hamile gibi değildi 32 ye girdim şimdi baya var bir anda çıktı 🙄 benim cildim i de çok kuruttu bebiş nemlendirici bebek yağı falan kullanıyorum ama pek faydası yok gibi

886nk

Kayıtlı Üye
rank
30 dan sonra çıktı bazı annelerin iç karnı buyuk bebek senden faydalandı için seni sömürüyor nemlendirir kullan vucuduna ben Bi de karnıma badem yağı sürüyorum catlak hiç yok bende 35.4 haftalık

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde son ayimda 6 aylık hamile gibiydim hic karnim yoktu catlaktan cok korkuyordum cok sukur catlak olmadi bunda erken belli oldu sadce gobegim degil tum vucudum kuru dokuluyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Arkadaslad kacinci haftanizda gobislerinz cikmaya basladi ben 15 haftama yeni girdim sanki bir anda top gibi cikti birde gobegim kupkuru olmus soyuluyor derim
Ay ne güzel ben 23. Haftadayim göbeğim daha çıkmadı sanki birşey yokmuş gibi eşim niye çıkmadı diye sorup duruyor😂.. benimde cildim çok kuruyordu geçti ama iyiyim şuan ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar