Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Raziye crt tarafından oluşturulan Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,222 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘
Konbuyu başlatan Raziye crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziye crt

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabahtan beri beyaz kremsi bi akintim var ve hafif hafif belim agriyor bebis iyice asigiya baski yapiyordu asagi tarafim agriyordu zaten camasirimin islandigini hissedebiliyorum acaba dogum belirtileri olabilirmi 39+1 bu arada😘😘
Açılma ağrısı yaşıyor olabilirsiniz iç çamaşırınızda ıslanma oranı fazlalaşırsa beklemeden hastaneye gidin. Doğum sancısı regl gibi başlıyor genelde bel ağrısı eşlik ediyor buna kimisindede birşet olmuyor hastaneye gidiyor doğuruyor 😂

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabahtan beri beyaz kremsi bi akintim var ve hafif hafif belim agriyor bebis iyice asigiya baski yapiyordu asagi tarafim agriyordu zaten camasirimin islandigini hissedebiliyorum acaba dogum belirtileri olabilirmi 39+1 bu arada😘😘
ayy ablam allah yardimcin olsun ben 31 haftaligim bende ayni durumdayim 😟alttan ağrim başlamis belim ağriyo ayakta iki dakika kalsam kasiklarima ağrı vuruyo akintim var iç camaşirim islaniyo destiriyorum ama yine oluyo doktora gitmektende korkuyom ablam diyoki acilman olmuş olabilir doktora git ama korkuyorum gidemiyom
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayyy insallah canim ben de artik kucagima almak istiyorummm😘😘

Gecmis olsun canim dinlenince gecen agriya dogum agrisi deil diyollar canim hayirlisi olsun insallah😘😘
dinlenoyorum olmuyo dolaşıyorum olmuyo benim ağrim dogum ağrilarimmi acaba uzaninca ağridan kalkiyorum gece bile yatamiyom ağrilarimdan cok kötuyum bilen varsa bana yassin napabilirim bu ağrilarimin geçmesi icin doktor ilaç verdi banamisin demedi işe yaramiyo ilaçlar

Son düzenleme:

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
ayy ablam allah yardimcin olsun ben 31 haftaligim bende ayni durumdayim 😟alttan ağrim başlamis belim ağriyo ayakta iki dakika kalsam kasiklarima ağrı vuruyo akintim var iç camaşirim islaniyo destiriyorum ama yine oluyo doktora gitmektende korkuyom ablam diyoki acilman olmuş olabilir doktora git ama korkuyorum gidemiyom

dinlenoyorum olmuyo dolaşıyorum olmuyo benim ağrim dogum ağrilarimmi acaba uzaninca ağridan kalkiyorum gece bile yatamiyom ağrilarimdan cok kötuyum bilen varsa bana yassin napabilirim bu ağrilarimin geçmesi icin doktor ilaç verdi banamisin demedi işe yaramiyo ilaçlar
Allah yardimcin olsun abla bilmiyom ki senin bebisin daha küçük mus insallah dogum agrisi deildir ama niye korkuyon korkma git doktora acilma oldugu icin agri oluyor olabilir bnim gunum yaklasti artik karnjm indi senin daha zamanin var allah yardimcin olsunn😘😕

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun abla bilmiyom ki senin bebisin daha küçük mus insallah dogum agrisi deildir ama niye korkuyon korkma git doktora acilma oldugu icin agri oluyor olabilir bnim gunum yaklasti artik karnjm indi senin daha zamanin var allah yardimcin olsunn😘😕
benimde karnim inmiş aşaya bugun gidecem doktora bakalim ne dicek doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar