Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Raziye crt tarafından oluşturulan Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,189 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göbüşlü anneler acil bakarmisiniz😘😘
Konbuyu başlatan Raziye crt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Raziye crt

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabahtan beri beyaz kremsi bi akintim var ve hafif hafif belim agriyor bebis iyice asigiya baski yapiyordu asagi tarafim agriyordu zaten camasirimin islandigini hissedebiliyorum acaba dogum belirtileri olabilirmi 39+1 bu arada😘😘

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sabahtan beri beyaz kremsi bi akintim var ve hafif hafif belim agriyor bebis iyice asigiya baski yapiyordu asagi tarafim agriyordu zaten camasirimin islandigini hissedebiliyorum acaba dogum belirtileri olabilirmi 39+1 bu arada😘😘
Herşey olabilir doktra gidin bence benimde belimden ağrı girmişti sonra artmıştı sanci akinti geldimi hatırlamıyorum

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir dikkat et hiç belli olmuyor bu işler benimde bi anda çamaşırım ıslandığı hissetmiştim tuvalete gidince rahatladım ayağa kalktım baktım baktım ki bacaklarımdan aşağı akıyor tekrar tuvalete oturdum o sırada zaten kanlı nişanım geldi ne bel ağrısı ne sancı ne başka bişi hiç bişi yaşamadım 2,5 3 saat sonra kucağıma aldım bebişimi

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oladabilir canim valla bende de sabah beri bel ağrısı var sancilarim zaten hergün var bide grip oldum daha beter oldu ağrılar bende 36+4gunlugum insallah bendeki gribe bağlıdır da doğum belirtisi değildir ama benim sancılar dinlenince geciyo

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir dikkat et hiç belli olmuyor bu işler benimde bi anda çamaşırım ıslandığı hissetmiştim tuvalete gidince rahatladım ayağa kalktım baktım baktım ki bacaklarımdan aşağı akıyor tekrar tuvalete oturdum o sırada zaten kanlı nişanım geldi ne bel ağrısı ne sancı ne başka bişi hiç bişi yaşamadım 2,5 3 saat sonra kucağıma aldım bebişimi
Ayyy insallah canim ben de artik kucagima almak istiyorummm😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oladabilir canim valla bende de sabah beri bel ağrısı var sancilarim zaten hergün var bide grip oldum daha beter oldu ağrılar bende 36+4gunlugum insallah bendeki gribe bağlıdır da doğum belirtisi değildir ama benim sancılar dinlenince gec

Oladabilir canim valla bende de sabah beri bel ağrısı var sancilarim zaten hergün var bide grip oldum daha beter oldu ağrılar bende 36+4gunlugum insallah bendeki gribe bağlıdır da doğum belirtisi değildir ama benim sancılar dinlenince geciyo
Gecmis olsun canim dinlenince gecen agriya dogum agrisi deil diyollar canim hayirlisi olsun insallah😘😘

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank

Gecmis olsun canim dinlenince gecen agriya dogum agrisi deil diyollar canim hayirlisi olsun insallah😘😘

Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah 🤲🏻 25 haftalık 2. hamileliğim çok meraklı ediyorum doğum nasıl olcak acaba die 😊😘

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah 🤲🏻 25 haftalık 2. hamileliğim çok meraklı ediyorum doğum nasıl olcak acaba die 😊😘
Insallah kolay olur bir avazda canim benim ikinci bebegim az cok basima ne gelecegini biliyorum😁ama ilk oglum 30 haftalik dogmustu o yuzden hic bisey anlayamadim bide ilk olunca ne karnimin büyüdüğünü ne tekmelerini dogumumu hersey bi anda oluverdi herseyi bunda yasadim 9 aylik bebis farkli oluyormus 😀

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
Insallah kolay olur bir avazda canim benim ikinci bebegim az cok basima ne gelecegini biliyorum😁ama ilk oglum 30 haftalik dogmustu o yuzden hic bisey anlayamadim bide ilk olunca ne karnimin büyüdüğünü ne tekmelerini dogumumu hersey bi anda oluverdi herseyi bunda yasadim 9 aylik bebis farkli oluyormus 😀
Canım benimde ikinci doğumum olcak 😊 ilkinde bende hiç bişi anlamadım bi anda suyum kanamam geldi açılmamda hiç yoktu hemem sezeryana aldılar ne olduğunu anlamadım bile o yüzden merak ediyorum bu nasıl olcak acaba die 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar