Sorum var Göğüs Acısı

• Konbuyu başlatan Hilal Ayşe
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal Ayşe tarafından oluşturulan Göğüs Acısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 201 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs Acısı
Konbuyu başlatan Hilal Ayşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan ❤️
H

Hilal Ayşe

Guest
Merhabalar, 11 aylık kızım son 2 aydır sütüm epet azaldı ve emzirdikten sonra çok fazla iğne batması gibi bir acı oluyor. Boş memeden mi kaynaklı yaşayan var mı neden olabilir.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, 11 aylık kızım son 2 aydır sütüm epet azaldı ve emzirdikten sonra çok fazla iğne batması gibi bir acı oluyor. Boş memeden mi kaynaklı yaşayan var mı neden olabilir.
Benim de olmuştu tıkanıklık vardı karbonatlı suyla sildim açıldı açılınca geçmişti garmastan yazmıştı doktorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Göğüste iğne batması bebeğin yeterince emmedigini ve göğsün tam olarak bosalmamasından kaynaklı olur canım emzirme sonrası sütün hala varsa sağman lazım yoksa bir süre sonra tıkanıklık olur

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canim sütyen takma bende taktm bendede oluyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütyen hep çekiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütyen hep çekiyor sütü

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.