Gogus kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Gogus kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gogus kremi
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar dogumdan sonra cocugu emzirirken gogus catlio cok acio ona ne iyi gelir bana ne onerirsiniz tavsiye edersiniz krem olsun bitkisel olsn farketmezz ..oglumda kullandgm krem hic iyi gelmedi ..korkudan emziremiordum..

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar dogumdan sonra cocugu emzirirken gogus catlio cok acio ona ne iyi gelir bana ne onerirsiniz tavsiye edersiniz krem olsun bitkisel olsn farketmezz ..oglumda kullandgm krem hic iyi gelmedi ..korkudan emziremiordum..
Ben ıncıa diye krem kullandım çok kötü olmuştu birkaç kullanımda geçti bitkisel Bi krem ve sürdükten sonra bebeği emzirebilirsin silmene yada yıkamana gerek yok canım

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210507_141847_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20210507_141847_com.huawei.browser.jpg
    386.1 KB · Görüntüleme: 68

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ya göğüs kalkani diye bi ürün kesfettim çok memnun kuklananlar hem gogse hava aldiriyor hemde akan sütü topluyor kiyafetlerin islanmiyor gogus pedine de gerek yok hem o sutu bebege içerebiliyorsun krem den sonra gogus kalkaninida alabilirsin internetten bakabilirsin 🤗🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar