Sorum var Göğüs pompası öneri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehranur tarafından oluşturulan Göğüs pompası öneri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 612 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs pompası öneri
Konbuyu başlatan Zehranur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Z

Zpk

Guest
Canım bence Manuel alma , Manuel çok yoruyor çekimi de iyi olmuyor, ben 1 hafta zor idare ettim sonra elektrikliye geçtim. Tabii ki yine de tercih senin, ufak bir tavsiye benden 🙋‍♀️
Cok teşekkürler canım yani ben cok şart mı bilemedim ama doğumdan sonra tekrar çalışmaya devam edeceğim için alayim bi tane dursun diye baktim da karar veremedim
Manuel mi çekimi nasıl doktor meme kistim olduğu için muhtemelen bebeğin sol memeni tutmaz mutlaka kalan sütü sağ dedi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Görümcemin gelinine hastane vermiş taburcu olana kadar kullanmış manuel memnun da kalmış doğum etmediysen ordan isteyip bir süre dene ona göre karar ver bence. Ben öyle yapıcam herkeste farklı memnuniyet oluyor
Her özel hastane veriyor mu acaba ? Cok teşekkürler bi öğreneyim bunu ben

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Cok teşekkürler canım yani ben cok şart mı bilemedim ama doğumdan sonra tekrar çalışmaya devam edeceğim için alayim bi tane dursun diye baktim da karar veremedim

Her özel hastane veriyor mu acaba ? Cok teşekkürler bi öğreneyim bunu ben
Bebeginden ayri kalma durumun varsa mutlaka almalısın, sütünü sagmazsan belli aralıklarla, enfeksiyon oluşuyor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Göğüs pompası için manuel almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız bi ürün var mı ? Şimdiden teşekkürler 🥰
Elektrikli kullandım çok memnun kaldım 3 çocuk da kullandım bendede meme yarası oluyor arada sağıp dinlendiriyorum memeyi şimdi kısa süreli kullanıp satanlar var sıfır pahalı gelirse zaten kaynatıp kullaniyorsun

Bademli süt

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Göğüs pompası için manuel almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız bi ürün var mı ? Şimdiden teşekkürler 🥰
Ben wee bayb aldım geçen gebeliğimde sarjlı elektrikli kullandım çok memnun olmadım göğüs ucuna hasar verdi süt kablodan geri bastı cihaz bozuldu vs ama wee bayb kullanıyorum şimdi göğüs ucunu tam yerleştirin ve sagımı çok güzel

Tüm sayfalar yüklendi.