Göğüs pompasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzeee tarafından oluşturulan Göğüs pompasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,021 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs pompasi
Konbuyu başlatan Gamzeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüs pompası aldınız mı. Almak gerek li mi. Aldıysanız hangi markayı aldınız :)
Ben daha almadım ama alıcam doğum hazırlıklarına başlayınca illaki gerek oluyor 3 doğum gördüm yakınlarımdan hep almak zorunda kaldılar ilk gün süt az gelebliyor bebekte emerken zorlanırsa uçsuz oluyor bazılarının o zaman sütün çoğalması zorlaşıyor ☺️

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Bebek alışverişinde illaki alınması gerekenler arasında yok bence her eczane ve medikallerde bulunan bir ürün doğumdan sonra gerekirse hemen alınabilir. Ben öyle düşünüyorum o yüzden alışverişte almayacağım. Alirsamda Lansinoh çok iyi performansli bir ürün çiftli elektrikli olan ve mamajoo yine cifli elektirkli olan.

Elvan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar göğüs pompası aldınız mı. Almak gerek li mi. Aldıysanız hangi markayı aldınız :)
Dogumdan sonra duruma gore alinmali bence benim meme ucum yok oglum da tutamadi mecbur hemen aldim manuel olandan sagmaya basladim baktim olmuyor elektirikli aldim philips avent in Ama ilk etapta pahali olmayan sut toplama kaplarindan alinmali mochi ninki cok kullanışlı en azindan dogal akista sut sagarsin bebegin emerken digeri bosa akmaz Su da bi gercek eger bebegin emmiyorsa benim bebegim gibi zorla tek goguse alistiysa o da tam degil Pompa sart Ben mecbur bir gogsumu sağıp biberonla veriyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar