Göğüs şişliği

• Konbuyu başlatan Bugsevo
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bugsevo tarafından oluşturulan Göğüs şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs şişliği
Konbuyu başlatan Bugsevo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay lina
B

Bugsevo

Guest
Merhaba kızlar .yeni dogum yaptim 10 gunluk gogsum cok sis . Bebegim memeyi tam kavrayamiyor. Asiri sutum var kendi kendine bile akiyor . Sancili bor donmeden geciyorum bu durum ne zaman biter bilmiyorum. Benimle ayni durumu yasayan tecrubeli annelere sesleniyorum .simdiden tesekkur ederim

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar .yeni dogum yaptim 10 gunluk gogsum cok sis . Bebegim memeyi tam kavrayamiyor. Asiri sutum var kendi kendine bile akiyor . Sancili bor donmeden geciyorum bu durum ne zaman biter bilmiyorum. Benimle ayni durumu yasayan tecrubeli annelere sesleniyorum .simdiden tesekkur ederim
Sütünü sakın öyle bırakma kesilir Allah korusun sağ sütünü dolaba koy hem rahatsızda etmez seni ama göğüsün öyle kalırsa hem acır hemde Allah korusun kesilir azalır bn sağıp sut poşetine koyuyodum sende öyle yap istersen

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Canm ben bi tavsiye verim benm kızım da ilk almadı göğüslerim patlıcan dereceye geliyordu yeni doğan hemşiresi şırıngayla meme ucunu çıkaracak bise yaptı onu denedim ondan sonra 9 ay emzirdim
*iğne takılan yeri falcata ile kesti şırınganın içini ters taktı meme ucuna yerleşti yavaşça çek bebek o zaman kolay kavrıyor bi dene istersen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sütünü sakın öyle bırakma kesilir Allah korusun sağ sütünü dolaba koy hem rahatsızda etmez seni ama göğüsün öyle kalırsa hem acır hemde Allah korusun kesilir azalır bn sağıp sut poşetine koyuyodum sende öyle yap istersen
Bence emzirmesi daha sağlıklı biberonla alışınca meme almıyor sonra bi tavsiyede bulundum bnm çok işime yaradı inşallah onunda işine yarar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar