Göğüs ucu çatlağı

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Göğüs ucu çatlağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu çatlağı
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mercan44

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 gün oldu doğum yapalı ve 2 gündür de göğüs ucu çatlağım çok fazla oldu bebeğim emince resmen ilk çığlık atıyorum ne kullanmalıyım sizce nasıl geçer acısı😐
Canım düzenli bı şekilde göğüs ucu krem kullanmaya baslasaydin keşke hamileliğin son 2 ayı. Ve bebek doğduktan sonra hiç çatlak sorunu yasamazsin eziyet cekmezdin. Ben we well kullandım son 2 aylarda ve doğum sonrasında çatlak sorunu yaşamadım çok şükür. İnş seninkide çabuk geçer. Bu gebeligimde de öle yapicam inş

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 gün oldu doğum yapalı ve 2 gündür de göğüs ucu çatlağım çok fazla oldu bebeğim emince resmen ilk çığlık atıyorum ne kullanmalıyım sizce nasıl geçer acısı😐
Cnm hiçbirşey geçirmezse gümüş gögüs kapakları var kesin çözüm bak benim kuzenim kaç ay oldu doğum yapalı ne yaptı etti geçmedi almadığı kullanmadığı ilaç koca karı tavsiyesi kalmadı ne duyduysa yaptı geçmedi en sonunda çaresi bu kapaklar oldu bence direk onu al gümüş madeninin yapısı gereği iyileştirme özelliği varmış

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh kullanıyorum ayrıca bende senin gibiyim sağıp veriyorum çünkü göğüs ucunu tutamıyor tutsa yamuk alıyor çok sızlıyor tekrar yara oluyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun onun acısını çok iyi bilirim tak çare gümüş kapak al hemen kullanmaya başla iki güne acıların azalacak. Krem mış yağmış geçirmiyor asla
Asla geçirmiyor demeyin benim göğüslerimden kan akıyordu lansinoh kullandım ve bebeğin göğsünüzü güzel kavraması lazım yoksa tekrar oluyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Asla geçirmiyor demeyin benim göğüslerimden kan akıyordu lansinoh kullandım ve bebeğin göğsünüzü güzel kavraması lazım yoksa tekrar oluyor
Emzirme şeklim doğruydu canım ama parçalandı yine de öyle ağrısı vardı ki hatta bı kere kanamış bebeğim yutmuş sonrasında pıhtı kusmustu. lansinoh ayva çekirdeği zeytinyağı süt kaymağı nerdeyse her yolu denemiştim ama ise yaramadı sadece gümüş kapak iyileştirdi. Herkeste bir olacak değil tabi ki benim çektiğimi kimsenin çekmesini istemem asla

M

Mercan44

Guest
Göğüs ucuna kağıt havluyu Dorde katla ve sutunle nemlendir göğüs ucuna bırak hiç çatlama yara olmaz kesin çözüm denenmiştir. Birde madecassol krem çok etkili her emzirmeden sonra sur geçtiğini görürsün.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar