Göğüs ucu çatlağı

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Göğüs ucu çatlağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,955 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu çatlağı
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mercan44
P

Prensesannesii12

Guest
Bayanlar 2 gün oldu doğum yapalı ve 2 gündür de göğüs ucu çatlağım çok fazla oldu bebeğim emince resmen ilk çığlık atıyorum ne kullanmalıyım sizce nasıl geçer acısı😐

K

Kıdemli Anne

Guest
Onun agrisini 1 hafta 10 gun kadar cekersin arkadasim, ne kullanirsan kullan hemen gecmiyor o agriyi yasayan bilir etin kopuyor gbi oluyor gozunden yaş geliyor dimi. Krem olarak lansinoh kullan bide emirdikten sonra gogus ucuna sutunden bir iki damlayla masaj yap sür

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar 2 gün oldu doğum yapalı ve 2 gündür de göğüs ucu çatlağım çok fazla oldu bebeğim emince resmen ilk çığlık atıyorum ne kullanmalıyım sizce nasıl geçer acısı😐
Canım krem kullanmadan geçmez. Eczacıya sorsanız verir. Birde bebek emerken göğsünü alabildiği kadar sok ağzına ucunu emdiği sürece sürekli olur o yaralar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım geçmiş olsun onun acısını çok iyi bilirim tak çare gümüş kapak al hemen kullanmaya başla iki güne acıların azalacak. Krem mış yağmış geçirmiyor asla

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Onun agrisini 1 hafta 10 gun kadar cekersin arkadasim, ne kullanirsan kullan hemen gecmiyor o agriyi yasayan bilir etin kopuyor gbi oluyor gozunden yaş geliyor dimi. Krem olarak lansinoh kullan bide emirdikten sonra gogus ucuna sutunden bir iki damlayla masaj yap sür
10 gün olsa yine iyi ben iki ay çekmiştim çok fenaydı

Keremin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay doğum kadar zor bir acı madecassol ve fito kremler kullan ama emzirmeden önce lütfen su ve sabunla yıka göğüslerini bebeğin sağlığı için 💝
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay doğum kadar zor bir acı madecassol ve fito kremler kullan ama emzirmeden önce lütfen su ve sabunla yıka göğüslerini bebeğin sağlığı için 💝
Tahinin üstüne biriken yağ da iyileştirir

Pınar Avcı

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun bendede var bebeğim 3 aylık bazen geciyo 4.5 gündür göğüs uçlarım kesik kesik Çok canım yaniyo dayanamıyorum değişik degisik krem sürüyorum kesikler geçmiyo seni çok iyi anlıyorum geçmiş olsun

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende bir hafta oldu doğum yapalı göğüs ucumda fazla yok çok yara oldu kopuk kopuk kanadı lansinoh kullandım ama bu sefer de sütyene değince yapıştı koptu uçları bende silikon gogus ucu aldırdım lansinohu sürüp üstüne onu kapattim bide kendi sutumu sürüp masaj yapıp ucu koydim bide emzirmeden önce sutumle ucunu ıslatıp öyle emzirmeye başladım tamamen geçti sayılır şuan stres olmuyorum en azından acıcak die
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birde göğüs ucundaki kahverengi bölgenin tamamını bebeğine veremeye çalış hem emzirirken acı cekmezsin hemde bebeklerin damaklari tedavi ediyormuş diye okumuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar