Göğüs ucu çıkarma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan Göğüs ucu çıkarma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Göğüs ucu çıkarma
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Balım elektirikli pompa alıp onunla başta azıcık sağma yaparal göğüs ıcunu çıkarabilir ardından ama çabucak bebeğini emzirebilirsin silikon ucu mecbur kalmadıkça assssla kullanma bunu yaşadığım için söylüyorum memeye geri alıştırmak çok zor olur kızım memeye döndü ama etkili bir şekilde emmiyor ve galiba mastit oluyorum bu dediğim yöntemi ben yapmakta geç kaldığım için bir göğsümü kızım emmiyor dene bence geç olmadan
Kuzum bebeğim 36 haftalıkken doğdu, çenesi tam kavrayamiyor, ve emme refleksi de gelişmemiş henüz, anne karnında olsaydı şuan 37 haftalık olucakti daha yeni yeni baş parmağını memeyi öğrendi yavrum. Beslenemicek diye onu zorlamak istemiyorum normal göğsüme, ama dediğin gibi alisicak gibi de duruyor, kilo kaybetmesin diye çok zorlamiyorum minigimi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ememiyor ki, 36+5 günlük doğdu çenesi kavramiyor, ucu da yok zaten hiç çekemiyor, silikon kullanmak zorunda kaldım şimdi de korkum o ki buna aliscak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Slikon kullanıyorum ama alisicak bu defa buna sonrasında kendi göğsümü istemi ek diye korkuyorum
Alışmaz inşallah canım ucu az çıkınca bırak artık silikonu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebeğim 36 haftalıkken doğdu, çenesi tam kavrayamiyor, ve emme refleksi de gelişmemiş henüz, anne karnında olsaydı şuan 37 haftalık olucakti daha yeni yeni baş parmağını memeyi öğrendi yavrum. Beslenemicek diye onu zorlamak istemiyorum normal göğsüme, ama dediğin gibi alisicak gibi de duruyor, kilo kaybetmesin diye çok zorlamiyorum minigimi
Bak böyle bir sistem var zamanla bebekler daha iyi kavrıyorlar sadece bir beslenme hortumu ve enjektör yeterli enjektör yerine biberon kullanan da var bi incele istersen inşallah faydasını görürsün

Tüm sayfalar yüklendi.