göğüs ucu Krem önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma tarafından oluşturulan göğüs ucu Krem önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı göğüs ucu Krem önerisi
Konbuyu başlatan Esma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aidin

Esma

Kayıtlı Üye
rank
Mrb bayanlar göğüs ucu için hangi kremi önerirsiniz? Bide ne zaman başlanmalı kullanmaya bilginiz varmı?

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Mustela aldım ben bütün herkes onu tavsiye etti biraz pahali ve minicik ama çok iş görüyormuş. Henüz kullanmadim üç haftam var doguma ama öncesinden kullanmaya gerek yok bence. Sonuçta hava da sicak nemli kaliyor her türlü. Bence bebiş emmeye basladiginda kullanmak daha doğru.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bence dogum yaptıktan sonra al sudocrem diye Bı krem var o cok iyi her emzırmeden once gogsunu sutunle ıslat oyle ver o zaman catlama ve yara olmuyor

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh canım emzirirken de kullanabilirsin ❤️ yine kişiden kişiye değişebilir belki ama en kaliteli ve etkili Krem hatta bütün ürünleri çok güzel.

Esma

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim bayanlar çok sağolun biz 30 haftalıgiz şuan ve göğüs uçlarında catlaklik oldu acıma yapıyor şimdi alıp kullancam ins

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
36. Haftadan sonra kullanılmaya başlansa iyi olur veya şikayet ne zaman baslarsa ama emzirme hemşireleri mutlaka doğumdan önce başlayın diyorlar. Benim 36. Haftada uçları acımaya başlamıştı gümüş kapak kullanmaya başladım tüm şikayetlerim geçti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar