Sorum var Göğüs ucu kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minnakkız tarafından oluşturulan Göğüs ucu kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,985 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu kremi
Konbuyu başlatan Minnakkız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya izm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canımmm bilmem mi o acıyı ya😢 ben hamileyken başladım kuzum oyuzden iyi gelmiş olabilir zaten lansinoh krem catladiktan sonra fayda etmiyor önceden başlamak lazım. Aman garmastan iyi geldiyse devam et balım o göğüs acısı çok kötü Allah yardımcın olsun🙏🌷
Canım bende Dogum yapmadan 2 ay önce başlamıştım. Ama malesef gögsümden kan akıyordu artık doktorum ordan da emzir sıkıntı olmaz ama kanadını için diger gögsünde daha çok emzir demişti. Aglıyordum Allahım kimseye o acıyı yaşatmasın. Garmastan kremi sürdüm gümüş kapaklar aldım 2. Gün iyileşmeye başlamıştı kesinlikle çok etkili oluyor. Kızım şimdi 55 günlük oldu şükür atlattım o acılı dönemi 😍😍😍🌸

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende Dogum yapmadan 2 ay önce başlamıştım. Ama malesef gögsümden kan akıyordu artık doktorum ordan da emzir sıkıntı olmaz ama kanadını için diger gögsünde daha çok emzir demişti. Aglıyordum Allahım kimseye o acıyı yaşatmasın. Garmastan kremi sürdüm gümüş kapaklar aldım 2. Gün iyileşmeye başlamıştı kesinlikle çok etkili oluyor. Kızım şimdi 55 günlük oldu şükür atlattım o acılı dönemi 😍😍😍🌸
Maşallah canım darısı bize inşallah 😍

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Haa öylemi çiçeğim ya😢 ohh şükür geçmiş çok sevindim canım benimmm❤❤🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım benim
En kısa zamanda başlıcam canım teşekkür ederim ☺️

Belki bünyeden bünyeye fark edebilir canım en ufak bişey olsa dayanamıyoruzda gerçekten zormuş göğüs acısı Allah yardımcımız olsun☺️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendille silince bisey kalmıyor sonradan çektiğin acidansa birazcık zogan kokuversin bisey olmuyor inan
Mutlak deneyeceğim kız soğan kokusu rahatsız eder beni de ben bebeğin ağzı yanacak diye korktum o yüzden sordum 😁yemeklerde soğan kullanmiyorum kokusu rahatsız etti daha kullanamadim ama sürerim hem sütüm daha rahat gelir 🤲

Bebiş nasıl kuşummmm

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Bebiş nasıl kuşummmm
Şükür iyi canım benim. Bi kasıkta kist çıktı dogum yaptıran doktorum hormonlardan bebege geçiyor küçülür büyük ihtimalle çok önemli birşey degil merak etme dedi. Onun haricinde iyiyiz :) sen nasılsın bebiş nasıl?

Rica ederim canım benim
Gümüş kapaklar çok çok iyi kesinlikle bilginiz olsun kızlar. Gümüşün yara iyileştirme özelligi varmış bide onu gögüs ucuna kapatınca Bi yere degmiyor diger türlü yara oldugu zaman südyene degdigi zaman da, can yakıyor.

Rica ederim canım benim

Sürpriz yumurta 🥰

Kayıtlı Üye
rank
Mutlak deneyeceğim kız soğan kokusu rahatsız eder beni de ben bebeğin ağzı yanacak diye korktum o yüzden sordum 😁yemeklerde soğan kullanmiyorum kokusu rahatsız etti daha kullanamadim ama sürerim hem sütüm daha rahat gelir 🤲
Yani evet biraz rahatsız ediyor ama ilk sürerken kokuyor 10 dk dursun sonda sil hemen yada kalabilirsin yika yada pamuğu ıslatıp silebilirsin

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Mutlaka başla kullan, ilk gebelikte krem sürüldüğünü falan bilmiyordum doktorda birşey dememişti. 2 ay çocuğumu kanlı emzirdim, bildiğin yarıldı hem emzirdim hem ağladım, bunda tecrübeliyim hemen başladım aynı acıyı yaşamak istemiyorum
Ay dayanılır acı değil yemin ederim bende yaşadım 12 sene once çektiğim acıları bu doğumda tekrar yaşadım meme yine yara oldu gecti sukur ama beni benden aldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar