Göğüs ucu olmayıp emzirenler

• Konbuyu başlatan Emzirmek
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emzirmek tarafından oluşturulan Göğüs ucu olmayıp emzirenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu olmayıp emzirenler
Konbuyu başlatan Emzirmek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Milanaa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim goğus üçün biri var biri yok bebek emdikde cikiyor birde sogukda.simdi hamileyim 3 cuye ben rahat emdirdim ama kendim sikiliyorum boyle pis gozukuyor nebyapa bilirim?

E

Ebru dogan

Guest
Merhaba göğüs ucum yok ve emzirmek istiyorum. Bu konuda deneyimli olanlar var mı? Yöntemi var mı? Bunu düşünüyorum yatıp kalkıp tek derdim bu oldu çok korkuyorum emziremem diye. Aynı durumda olan varsa yazsın
Canim benm de hic yok ucu ilk bebegimde cok sorun yasadim bu yuzden evet silikon meme uclari satiliyor ama bnm hic ucum olmadigi icin gogsume yapistramdim emdiremedim bnde elektrikli pompayla cekip biberonla vermek zorunda kaldim 7 ay bu sekilde oldu pompa ilerleyen zamnlarda ucunu cikartti ama cok iri oldgu icin gine alamadi cock simdi 32 haftalik hamileyim gine ayni sikintilari yasiyacagim icin cok uzgunum allahim hakkimzda hayirlisini yazsin ne diyelim 🤲🙂

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Canim benm de hic yok ucu ilk bebegimde cok sorun yasadim bu yuzden evet silikon meme uclari satiliyor ama bnm hic ucum olmadigi icin gogsume yapistramdim emdiremedim bnde elektrikli pompayla cekip biberonla vermek zorunda kaldim 7 ay bu sekilde oldu pompa ilerleyen zamnlarda ucunu cikartti ama cok iri oldgu icin gine alamadi cock simdi 32 haftalik hamileyim gine ayni sikintilari yasiyacagim icin cok uzgunum allahim hakkimzda hayirlisini yazsin ne diyelim 🤲🙂
Aynen canım bende de sağ meme ucu hiç yok. Ne yaptıysam çıkmadı. Uç çıkarıcı bile aldım etkisi olmadı. Silikon uç aldım onda da kan geldi yine ucu çıkmadı. Mecbur senin gibi sağanak verdim ama kısa süre de sağ meme de süt kesildi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar