Göğüs ucu yarasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervi tarafından oluşturulan Göğüs ucu yarasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,242 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu yarasi
Konbuyu başlatan Mervi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba :) 18 günlük anneyiiim ve göğüs ucum emzirmekten ayrıldı ikiyr ve oğlum bir parçasını kopardı... çok canım aciyor öneriniz var mi ??

Valla canım hakiki zeytin yagı kullan her emzirme den sonra sür pamuk gibi oluyor yanması geciyor zararsız hemde o dünyanın parası verilen kremler den daha etkili ben ilk kızımda hep sürdüm hiç yara olmadı sürmediğim zaman fark ediyordu kızarıyordu her emzirme den sonra biraz sür cocugu emzirmeden Bi peçeteyle gögsünü sil sonra emzir cok rahat oluyor

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba :) 18 günlük anneyiiim ve göğüs ucum emzirmekten ayrıldı ikiyr ve oğlum bir parçasını kopardı... çok canım aciyor öneriniz var mi ??
Benimde bebegim 25 günlük gögüs ucum kanadı resmen çok kötü olmuştu 2 gün sürdüm ve tamamen geçti ıncıa gögüs ucu bakım jel krem diye geçiyor eczaneden alabilirsin emzirirken silmene gerek yok kremi geçmiş olsun 🌸

Ekli dosyalar

• 1619255589934.jpg
    1619255589934.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 84
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar