Göğüs ucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esraaa tarafından oluşturulan Göğüs ucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs ucu
Konbuyu başlatan Esraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esraaa

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ilk bebeğime hamileyim ve göğüs ucum yoktur nasıl yapmalıyım sizde de aynısı oldumu nasıl çıkardınız
Gogus ucu cikartici pompalar var onlari arastirabilirsin birde şırınga nin ucunu kesip onunla da çekebilirsin benimde ilk baslarda gogus ucum yoktu emzirmeden once elimle oynuyordum ucuyla ovalayip çekiyordum pompa ilede bi kac kez cekince cikiyordu dogru sekinde memene tutunursa bebis gogus ucu o kadar da onemli olmuyor bir sure sonra zaten kendi cikiyor gogus ucun endise etme canim bununla ilgili birkaç video izle aklinda soru işareti kalmaz

Ö

Önem

Guest
Hanımlar ilk bebeğime hamileyim ve göğüs ucum yoktur nasıl yapmalıyım sizde de aynısı oldumu nasıl çıkardınız
Benim de yoktu. Enjektör ucunu bıçakla kesip meme ucuna koyuyorsun.Vakum yapıp çekiyorsun on saniye bekle sonra bırak Benim çıktı şükür. YouTube da video var

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Gogus ucu cikartici pompalar var onlari arastirabilirsin birde şırınga nin ucunu kesip onunla da çekebilirsin benimde ilk baslarda gogus ucum yoktu emzirmeden once elimle oynuyordum ucuyla ovalayip çekiyordum pompa ilede bi kac kez cekince cikiyordu dogru sekinde memene tutunursa bebis gogus ucu o kadar da onemli olmuyor bir sure sonra zaten kendi cikiyor gogus ucun endise etme canim bununla ilgili birkaç video izle aklinda soru işareti kalmaz
Cok teşekkür ederim 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar