Göğüs yarası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Derya @Buglem tarafından oluşturulan Göğüs yarası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 232 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Göğüs yarası
Konbuyu başlatan Derya @Buglem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan H.abbaszade

Derya @Buglem

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar beni bilen bilir buğlemin annesi uzun zamandır giremedim hesaptan bir çıkış yaptım şifreyi kullanıcı adı derken yeni açmak zorunda kaldım nasılsıniz iyisinizdir umarım.. benim bir sorum var göğüs ucum yara oldu bayağı emziremiyorum dünden beri çok acıyor birden oldu sizce neden olmuştur onerebileceginiz birşey var mıdır?

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Salam canim Sutunu vur canim oda iyi geliyo birde kirem vur uclarina nemli kalsin bebeyi emzirirken sil sonra ver ben bepantol bebek kiremi varya doktor onu onerdi ben ondan kulandim bende hattda kan geliyodu

Derya @Buglem

Kayıtlı Üye
rank
Salam canim Sutunu vur canim oda iyi geliyo birde kirem vur uclarina nemli kalsin bebeyi emzirirken sil sonra ver ben bepantol bebek kiremi varya doktor onu onerdi ben ondan kulandim bende hattda kan geliyodu
Canım süt sürdüm kendi sütumu bir faydasını görmedim zeytinyağı sürdüm onunda faydasını görmedim Bepanthol hangi kremi onu deneyeyim birde emdikçe dahada yara olucak gibi bugünde geçme eğilimi olmaz ise yarın doktora gidicek zaten

Sarya

Kayıtlı Üye
rank
Canım süt sürdüm kendi sütumu bir faydasını görmedim zeytinyağı sürdüm onunda faydasını görmedim Bepanthol hangi kremi onu deneyeyim birde emdikçe dahada yara olucak gibi bugünde geçme eğilimi olmaz ise yarın doktora gidicek zaten
Öncelikle merhaba canım en iyiyisi doktora gitmek bir şey denemeyin yara olan göğüsünüz ile de emdirmeyin iyileşene kadar çok geçmiş olsun 💐

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mrb kızlar beni bilen bilir buğlemin annesi uzun zamandır giremedim hesaptan bir çıkış yaptım şifreyi kullanıcı adı derken yeni açmak zorunda kaldım nasılsıniz iyisinizdir umarım.. benim bir sorum var göğüs ucum yara oldu bayağı emziremiyorum dünden beri çok acıyor birden oldu sizce neden olmuştur onerebileceginiz birşey var mıdır?
Kuzum sütünü sür derler hep ben baya denedim işe yaramadı bende evdeki dogal yöntemler fayda etmiyor ismini unuttum eczaneden bir krem almistim sabahına birşey kalmadı sor istersen geçmiş olsun

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
İsse bebek pisik falan oldunda surduyumuz kirem varya ondam surdum ben surekli amma kurumasim goyus ucun diye cok kotu onun arisi ya ben kirkim cikana,kadar oyle oldum kan akiyodu resnen amma emzirmeyi sakin brakma hem daha kotu oluyo hemde sutun gider birde memenin kahve rengi kismini tanamen azina sokmaya calis muhtemelen duzgun rmzirmiyorsun diye oyle oluyo bende oyle yapiyosun cunki banada burda bir arkadas soylemisdi saolsun sonrada doktorda onaylamisdi

Tüm sayfalar yüklendi.