Sorum var Göğüs

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şüküfe tarafından oluşturulan Göğüs başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,632 kez görüntülenmiş, 79 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüs
Konbuyu başlatan Şüküfe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirac'ın Annesi🤱💞

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm ben istemiyorum gelmelerini diyincede kavga çıktı resmen eltimle kaynim benle konuşmadilar bende onlarla konuşmadım tabi 1 ay onlar yüzünden eşim beni babamın evine göndermeye kalktı bide beni suçluyolardi
Çok uuzldum birtanem eşin onlar için sana nasıl böyle birşey yapar ya aklım almıyor ektim saygısız dusncesiz

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet canim ama onlar benim düşük yapmama neden oldular stresten bebeğim gelişmedi sağlık ocağına gittim hemşire bana çok stres yapma dedi sonra hamile olduğumu öğrendim işte🥺
Canım benim ya Allah'ım ıslah etsin eşinin senin yanında olması helede abisisinin yengesinin eşine bunları yapmasına nasıl sesini çıkarmıyor eşinin onlara çizgi koyması lazım kuzum stres yapma birdaha sakin belkide yine gebe kalirsin asla üzüntü stresden uzak dur tammi degerlisin balm sen

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya Allah'ım ıslah etsin eşinin senin yanında olması helede abisisinin yengesinin eşine bunları yapmasına nasıl sesini çıkarmıyor eşinin onlara çizgi koyması lazım kuzum stres yapma birdaha sakin belkide yine gebe kalirsin asla üzüntü stresden uzak dur tammi degerlisin balm sen
Canım neler yaşadığımı bi bilsen onlar yüzünden sende değerlisin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.