Göğüste ağrı ve şişkinlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atabey atabey tarafından oluşturulan Göğüste ağrı ve şişkinlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 727 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüste ağrı ve şişkinlik
Konbuyu başlatan Atabey atabey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Hasret umut

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar herkese arkadaşlar benim 3ncu gebeliğim ikisinde böyle olmamıştı göğsüm aşırı derecede büyüdü ve ağrımaya başladı sizdede böyle oldumu
Evet bnmde ilk hamilelgm göğüslerim çok agriyo ucu çatlamış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı cumalar herkese arkadaşlar benim 3ncu gebeliğim ikisinde böyle olmamıştı göğsüm aşırı derecede büyüdü ve ağrımaya başladı sizdede böyle oldumu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bnmde üçüncü gebeliğim ama bnde olmadı cnm

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 3.gebeliğim çok ağrıyor göğüslerim sancı şeklinde ağrım oluyor ve ucu da çatladı çok acıyor cogul gebeliklerde oluyor sanırım:(

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde ayni 3 gebeligim bende ayni seyleri soyluyorum yada diger ikisini unuttukmu aceb
Benim de ikinci hamileliğim üç aylik oldum hala agriyor kızım elini dokunca canim gidiyor benim ilk hamileligimde ilk ayi çok ağrıdı sonra artik gecti ama bu sefer geçmiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar