Göğüste kızarıklık ve aşırı kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabina tarafından oluşturulan Göğüste kızarıklık ve aşırı kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,294 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göğüste kızarıklık ve aşırı kaşıntı
Konbuyu başlatan Sabina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sabina

Kayıtlı Üye
rank
Göğüslerim de aşırı kaşıntı ve varis gibi çizgi çizgi kızarıklık var, 19 haftalık hamileyim 2 gündür böyle oluyor, siz de olan var mı, ne yapmalıyım

Nərmin

Kayıtlı Üye
rank
Mantar olabilir gebelikte oluyor diyorlar . Bir doktora danış istersen . Bendede olmuştu geçiyor sonra

melike

Kayıtlı Üye
rank
Bana da olmuştu. Doktor karaciğer enzimlerime baktırmıstı. Alt, ast e. Ama bişey çıkmadı. Cildiyeye göründüm. Nemlendirip, soğuk su tuttum ferahlattı olmazsa iyi gelebilir deneyebilrsin amaa yine de Kadın doğumun görmesinde fayda var.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Göğüslerim de aşırı kaşıntı ve varis gibi çizgi çizgi kızarıklık var, 19 haftalık hamileyim 2 gündür böyle oluyor, siz de olan var mı, ne yapmalıyım
Çok kaşımamaya çalış göğüsler büyüdüğü için çatlamalar olabiliyor nemlendirici krem kullan ve kaşımamaya çalış çatlamaları büyük ölçüde azaltır tabi farklı bi şeyde olabilir doktoruna danış yine canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar