Gökçeye Kardeş 😲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Gökçeye Kardeş 😲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,798 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gökçeye Kardeş 😲
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geliyor desem inanmayın 😂😂😂 gece gece canım sıkıldı napıyorsunuz bakalım hanımlar
Kız Allah seni ne yapmasin görünce şaşırdım postu acayim derken elim ayağım birbirine dolandı klavye bile ayaklandı ne yapacağını şaşırdı 😁😁

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
😂insallah zamani gelince dograrsin canim benim kiz hele 5 aylik.eşim tutdurmuş birinu daha yapak😂 deli.olmus bilmem ne
Eşine sakın kanma canım 😂😂 eniştem ablama dedi öyle ben yardımcı olucam araları az olsun diye, şimdi ablam çıldırıyor iki çocukla 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız Allah seni ne yapmasin görünce şaşırdım postu acayim derken elim ayağım birbirine dolandı klavye bile ayaklandı ne yapacağını şaşırdı 😁😁
Ani şok etkisi 😂😂😂 şaka maka derken gerçek olursa bi de kızz 🤣🤣🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Eşine sakın kanma canım 😂😂 eniştem ablama dedi öyle ben yardımcı olucam araları az olsun diye, şimdi ablam çıldırıyor iki çocukla 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ani şok etkisi 😂😂😂 şaka maka derken gerçek olursa bi de kızz 🤣🤣🤣
Ben kanmam bu okuze 😂 ya isdemiyorum 😂 cok isdersen kendin dogur diyorum😂 ee ben dogrursan seni niye almişm dedi okuz sanki beni dogurmaga alimus

Tüm sayfalar yüklendi.