Gökçeye Kardeş 😲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Gökçeye Kardeş 😲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,792 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gökçeye Kardeş 😲
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bugün kız 8.30 da uyudu valla o uyuyunca da yapacak iş bulamıyorum 😂😂 canım sıkılıyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bebişler gazlı oluyor yakın zamanda düşünmem 😂😂😂
Ahaah Kayra da bugün erken uyudu 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eşine sakın kanma canım 😂😂 eniştem ablama dedi öyle ben yardımcı olucam araları az olsun diye, şimdi ablam çıldırıyor iki çocukla 😂😂😂

Ani şok etkisi 😂😂😂 şaka maka derken gerçek olursa bi de kızz 🤣🤣🤣
Valla hiç belli olmaz kuzum bu işler😁😁

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ahaah Kayra da bugün erken uyudu 😂😂
Benim.kizim.herzaman erken uyuyor sakin kiz olmakda babasina cekmis qaliba😂 aksamlari yataga koyuyorum.kendi kendiye yatiyor yavrum yatigdan sonrada ozluyorum😂 uykulu cocuga uzun uzun bakiyorum. Eşim sen delirmisin diyo bazen bunu benmi dogurdum ya iyki dogurmusum diyorim😂 anelik ne karub ve guzel hiss♥️

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geliyor desem inanmayın 😂😂😂 gece gece canım sıkıldı napıyorsunuz bakalım hanımlar
Kız yüreğime iniyordu az daha senin kız daha minnak 😂 Napayım Yuşa Han beyi uyuttum şimdi çay keyfi yapmaya hazırlanıyorum tabi birazda korkuyorum ne zaman çay, yemek yesem içsem hemen uyanıyor 😂 Sen ne yapıyorsun nasılsın ?

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kız yüreğime iniyordu az daha senin kız daha minnak 😂 Napayım Yuşa Han beyi uyuttum şimdi çay keyfi yapmaya hazırlanıyorum tabi birazda korkuyorum ne zaman çay, yemek yesem içsem hemen uyanıyor 😂 Sen ne yapıyorsun nasılsın ?
İlk defa erkenden uyudu şimdi seviniyorum ama sabahın köründe kalkacak büyük ihtimalle 😂

Benim.kizim.herzaman erken uyuyor sakin kiz olmakda babasina cekmis qaliba😂 aksamlari yataga koyuyorum.kendi kendiye yatiyor yavrum yatigdan sonrada ozluyorum😂 uykulu cocuga uzun uzun bakiyorum. Eşim sen delirmisin diyo bazen bunu benmi dogurdum ya iyki dogurmusum diyorim😂 anelik ne karub ve guzel hiss♥️
Bin şükür gerçekten mucize gibi

Tüm sayfalar yüklendi.