Göktuğ bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Göktuğ bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,079 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göktuğ bebek
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnsalalh kuzum aynen 5 10 bile bir fayda kuzum çok az kaldı daha fazla kötü olmadan insllah toplanır bir yavrumuz daha melek olmadan elinden tuta biliriz 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özür dilerim kuzum bu konuda düşünemedim hani telefon rehberimde çok kişi yok hep ailem Sosyal medyam zaten yok bir tek eşimin facesi var başkada yok hani dedim belki burdan 3 5 birşey toplanirsa yardımcı oluruz belki diye kuzum kampanyasına da az kalınca ve birde üzüldüm çok hani dedim bir şekilde az da olsa nie yardım eden olur diye kuzum düşünmüştüm 😔
Canım benim özür dilenecek bir durum yok. Haklısın Senin iyi niyetini biliyorum herkeste farkındadır. ❤️ bende fikrimi söyledim sadece. Benimde sma lı yavrularımızı görünce yüreğim parçalanıyor 🥹 Umarım en kısa zamanda gereken miktar toplanır yavrumuz sağlığına kavuşur.🤲🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar sma hastası bebek goktugumuze gönlünüzden ne koparsa Allah kabuletsin şimdiden
Annesi hasta diye alin çöpe atın diye bırakıp gitmiş çok fazla zamanı kalmamış belki burası yeri değil ama watsapta her yerde paylaştım burası da aklıma geldi belki içinden az da olsa 5 telemize bile muhtaç olan bu yavruya belki destek etmek isteyen biri olur diye yazıyorum kusura bakmayın 😔 çok üzüldüm ve çok sinirliyim bu nasıl bir anne ya anne demeye bile bin sahit lazım 😔elimizden geldikçe şimdiden Allah kabul etsin
ahbe ane demey bile isdemiyorum insan bir cocuga nasil kiyar ya nasil birakib gider Rebbim bu minige sife versin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sma hastası bebek goktugumuze gönlünüzden ne koparsa Allah kabuletsin şimdiden
Annesi hasta diye alin çöpe atın diye bırakıp gitmiş çok fazla zamanı kalmamış belki burası yeri değil ama watsapta her yerde paylaştım burası da aklıma geldi belki içinden az da olsa 5 telemize bile muhtaç olan bu yavruya belki destek etmek isteyen biri olur diye yazıyorum kusura bakmayın 😔 çok üzüldüm ve çok sinirliyim bu nasıl bir anne ya anne demeye bile bin sahit lazım 😔elimizden geldikçe şimdiden Allah kabul etsin
Allah belasını versin onun gibi annenin inşallah 🤲🏻. Yavrumun ne suçu ne günahı var sadece bakacak besleyecek temizleyecek🥺🥺nasıl bir anne evladı böyle bir durumda iken bırakır gider rabbim ıslah etsin inşallah 🤲🏻.

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olurum sana yavrum görür görmez mesaj attım Allah'ım inşallah tedavisini tamamlar 😓

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim özür dilenecek bir durum yok. Haklısın Senin iyi niyetini biliyorum herkeste farkındadır. ❤️ bende fikrimi söyledim sadece. Benimde sma lı yavrularımızı görünce yüreğim parçalanıyor 🥹 Umarım en kısa zamanda gereken miktar toplanır yavrumuz sağlığına kavuşur.🤲🤲
Amin kuzum insalalh biran önce toplanır kuzum 🤲 şifasını bulur yavrumuz

ahbe ane demey bile isdemiyorum insan bir cocuga nasil kiyar ya nasil birakib gider Rebbim bu minige sife versin
Amin kuzum inşallah biran önce iylesir yavrumuz anne mi ya ne annesi pislik kadın bakması zor geldi saglikliyken iyi sağlıksız olunca kötü böyle bir şey mi var ya 😔

Allah belasını versin onun gibi annenin inşallah 🤲🏻. Yavrumun ne suçu ne günahı var sadece bakacak besleyecek temizleyecek🥺🥺nasıl bir anne evladı böyle bir durumda iken bırakır gider rabbim ıslah etsin inşallah 🤲🏻.
Amin kuzum rabbim ona güzel bir cevap verir o kadına anne bile demiyorum inslalh biran önce toparlanır da 😔 o pis kadın da görür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin kuzum insalalh biran önce toplanır kuzum 🤲 şifasını bulur yavrumuz

Amin kuzum inşallah biran önce iylesir yavrumuz anne mi ya ne annesi pislik kadın bakması zor geldi saglikliyken iyi sağlıksız olunca kötü böyle bir şey mi var ya 😔

Amin kuzum rabbim ona güzel bir cevap verir o kadına anne bile demiyorum inslalh biran önce toparlanır da 😔 o pis kadın da görür
İnşallah annesine inat iyileşir umarım. 🤲🏻

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya nasil kiyiyolar bnim oglum 1 yasinda bazen sesimi yukselttigim zaman bile saatlerce vijdan azabi cekiyorum Allahindan bulsun nalet kadin rabbim sifa versin gunahsiz kuzuya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allahim acil sifalar versij o kadar cok karsima cikiyor ki bu ara sma hastaligi bebeklerin artik psikolojim bozuldu bununyasayan anneyi babayi düşünüyorum rabbim tum bebeklerimize yardim etsim allahim hepsi insallah iyilesir cok zengin olsam hepsine nasil yardim ederdim allah biliyor 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.