Görümce 😤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Görümce 😤 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,736 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Görümce 😤
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar artik nefret ettim ya görümcem her seferinde oğlumun resmini paylaşıyor watsapta ben daha bir kere olsun paylaşmadim hangi resmi kilolu iyise onu paylasiyor biktim ya
Peki kendin ona bu.durumdan hoşlanmadigini dile getirdinmi kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar artik nefret ettim ya görümcem her seferinde oğlumun resmini paylaşıyor watsapta ben daha bir kere olsun paylaşmadim hangi resmi kilolu iyise onu paylasiyor biktim ya
isdemedigni bildir paylasdigu zaman yaz bende izin aldinmi asla lafi insanin yuzne demekden cekinme koy hadini bilsin sen izin vermeden nasil paylasabilur ya🤦🏻‍♀️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ah ah bennimde kayinbabam kaynnam öyleydi vAllaa ne sinir olurdum eşimle biz çok paylasmyrduk pek nadirdi hala da aynı sinir bozucu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
isdemedigni bildir paylasdigu zaman yaz bende izin aldinmi asla lafi insanin yuzne demekden cekinme koy hadini bilsin sen izin vermeden nasil paylasabilur ya🤦🏻‍♀️
Malesef öyle birşey diyemiyorum kaos çıkar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya cnm keşke açık konusaydin gorumcenle nazar değer Allah korusun
Bende tanimadigim birsürü insan rehberde herkez görüyor sanki kendileri nazari bilmiyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Malesef öyle birşey diyemiyorum kaos çıkar
Kaos çıkar ne kuzum Allah için evlat senin evladın senin iznin olmadan öpemez bile cidden birazcık ağırlığınızı koyun sırf kavga gürüştü çıkar eşmle aram bozulur diye her şeye göz yummayın.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rahatsız olduğunu belirtmezsen devamı gelir sende sinir olduğunla kalırsın ne gerek var canım tatlı dille uyar ya da eşine söyle uyarsın

Tüm sayfalar yüklendi.