Görümce 😤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Görümce 😤 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,780 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Görümce 😤
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kaos çıkar ne kuzum Allah için evlat senin evladın senin iznin olmadan öpemez bile cidden birazcık ağırlığınızı koyun sırf kavga gürüştü çıkar eşmle aram bozulur diye her şeye göz yummayın.
Ah ayşem görümcem çok farkli geldiğim aile çok farkli aslında kaynanam görse kızar da görmüyor eşimle daha demin tartıştım ben kıyamıyorum o niye paylaşıyor diye eşimde istemiyor dile getirmiyor

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Üşümez canım alıştırma evin sıcaktır zaten önemli olan karnı ve beli sıcak olsun sen nasıl giyiniyorsan bebeğine bir fazlasını giydir üstüne
TM cnm tulum giydirdim uyku tulumu çorap yeter dimi. Odada normal ne fazla sıcak ne soğuk gece çok uyanıyor dedim belki. Üst üste giydiği için bunalıp sıcaktan uyanıyor bide böyle deniyim. Dedim külotlu çorabı çıkardım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
TM cnm tulum giydirdim uyku tulumu çorap yeter dimi. Odada normal ne fazla sıcak ne soğuk gece çok uyanıyor dedim belki. Üst üste giydiği için bunalıp sıcaktan uyanıyor bide böyle deniyim. Dedim külotlu çorabı çıkardım
Uyku tulumlarinin çoğunda içine uzun kollu zıbın yetiyor ayağına bir çorap üstüne de ince battaniye. Oda ısısı 22-25 derece olsa yeter bebekler için

Tüm sayfalar yüklendi.