Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam

• Konbuyu başlatan Dilay
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilay tarafından oluşturulan Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,121 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Görümcem ile ayni zamanda hamile kaldık kaynanam
Konbuyu başlatan Dilay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Genç anne

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler o kadar sıkıldım ki kaynanamdan hamileyim ben ya kızı yeni hamile kaldı benden sonra sürekli kızina aldığı şeyleri gösteriyor üzüyor beni ya insan torununu hiç mi düşünmez rezil kadın ya ona muhtaç olduğumdan değil hareketi kırıyor sürekli kızıyla ilgili şeyler anlatır alır bide utanmadan bana gösteriyor
ayyy ne saçma bende hamileyim görümcümde yani hamile kaldı hiç Bi sorun yok aramızda hatta şakalaşıyoruz ben senden önce dogum yapıcam sen daha çok diye böyle insanların neden bu şekil yaptıklarını hiç anlamıyorum sen üzülme canım hiç

zulya

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler o kadar sıkıldım ki kaynanamdan hamileyim ben ya kızı yeni hamile kaldı benden sonra sürekli kızina aldığı şeyleri gösteriyor üzüyor beni ya insan torununu hiç mi düşünmez rezil kadın ya ona muhtaç olduğumdan değil hareketi kırıyor sürekli kızıyla ilgili şeyler anlatır alır bide utanmadan bana gösteriyor
ablam Allah kolaylik versin ama takma kafana ...bos ver gitsin cocuk olandan sonra gorursun hersey nomrale donecek

G

Gulnur gy

Guest
Hamilelik psikolojisi takma görgüsüzlükten başka birsey degil.

Y

Yarenimm

Guest
Bence hayırlısıyla bebişler dünyaya geldiklerinde illahaki hepiniz denk gelirsiniz kayınvalidenin yanında görümcene aa bunuda anne aldı dimi görmüştüm ay valla ben kimseye bişey aldırtmadım almak istiyenede yok dedim çocuğumun herşeyini kendi zevkime hevesime göre aldım bir iki yıkadıktan sonra atıyom bile artık tarzı konuşup damara bas tatlı tatlı bebişini severken biryandan ucundanda dokundur 😂😂 aklıma direk bu geldi valla ben olsam sabırsızlıkla beklerdim

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Yalnız değilsin benim kaynanam da aynı eltimle değil gorumcemle yatıştırmaya çalışıyor beni Allah tan eşim konuşmuyor kız kardeşi ile fazla lafı gecemiyor artık evde😂eşine söyle hamilesin seni kimse uzemez

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım kafana takma değmez güzel canını sıkmaya benim kaynanam ben sezaryen doğum yaptım valizle geldi açtı yelekler battaniyeler patikler bu Mehmet in dedi oğlum için sonra tabi annemle tartıştı bide eşim Diyarbakır li olduğu için Kürtçe bilmiyorum ben kaynanam Türkçe bilmiyor düşünün yani dil bilmeden annemi evden kovdu işaretlerle burası oğlumun evi falan sonra bebekte sarılık çıktı annem ben hastanedeyiz eşime dedim senin annen de benim annem de gitsin ben stres istemiyorum annemle konuştum tatlı dille tamam dedi kizlar biz hastanedeyken kaynanam bebek için getirdiği herşeyi götürmüş kızına ve giderken evdeki çikolata çerez ne varsa onları da almış film gibiydi takma kafana sen kendin daha güzelleri alırsın bebeğine içine sinen🙏❤️

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Yaptigi ayıp insanlık değil ama bosvermeye çalış canm sen babası senin ailen yeter bebeğine yasattigini yaşamadan ölmez insan elbet başka biseyle sınanir

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Çok sinir bozucu bi durum.yaptığı ayıp ama sen ûzme kendini cnm boşver 🤷‍♀️

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben kizima hamileyken görumcem de hamileydi onun ki erkekti buda gitnis yanlislikla pembe puset almisti benim kizimin olacağını biliyodu görumcemin oğlu olacağını öğrenince puseti değiştirdi 😔pislik yani demedi bari buna vereyim almisim nasilsa boyleler iste kizlarini çok seviyorsa onlarin yaninda kalsinlar madem sabah sabah tepem atti yine😩😩😩
Böyle kaynanaların kızlarına üzülmüyorum onun kaynanası da ona yapıyormuymuş aynısını peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar