Sorum var Gorumcemin kızı bugün yeni doğdu ACİİİİL bilgisi olan yazabilirmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem_35 tarafından oluşturulan Gorumcemin kızı bugün yeni doğdu ACİİİİL bilgisi olan yazabilirmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,895 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gorumcemin kızı bugün yeni doğdu ACİİİİL bilgisi olan yazabilirmi
Konbuyu başlatan Sinem_35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Naziko

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğmuş bebek bugün hiç altı değişmedi özel hastahanede yatıyor ilk günde normalmi
Bir fikrim yok ama duyduğuma göre ilk doğduğunda bebekler altını kirletmeli hatta siyahımsı bişey yaparlarmış diye biliyorum tabi doktorlar ne der bilmiyorum doktorunuz bişey demedi mi? Bu arada gözünüz aydın 🥰 maşallah 🧿 Allah analı babalı büyütsün

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kakasını yemiş olabilir bir sorun vardır inşallah bulurlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternette baktim idrar yolu tıkanıklığı enfeksiyonu olursa diye bahsedilmis
Erkek cocuksa pipisinda bi sorun olabilir. Kakasini yediysa kotu biseymi Karinda kaka yapiyolarmi? Cok yerda duydum merak edeyorum nasl durumlarda boyla bise oluyo

6 ay onca acilmis postmis tarihina bakmamisim stres yapiyodum az kalsa niye yapmiyo diye😄

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Erkek cocuksa pipisinda bi sorun olabilir. Kakasini yediysa kotu biseymi Karinda kaka yapiyolarmi? Cok yerda duydum merak edeyorum nasl durumlarda boyla bise oluyo

6 ay onca acilmis postmis tarihina bakmamisim stres yapiyodum az kalsa niye yapmiyo diye😄
Ay bende yeni farkettim yapmıştır herhalde 🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.