Gorumcemin Süt hormonu yüksek çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Gorumcemin Süt hormonu yüksek çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gorumcemin Süt hormonu yüksek çıktı
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar Gorumcemin Süt hormonu yüksek çıktı aranızda böyle olup hamile kalan varmi
Tedavi olması gerekiyor Allah dilerse olur tabiki ama prolaktin hormonu yüksekken çok zor ama ne kadar yüksek olduğu da önemli hamile kalan da çok emzirirken hamile kalan arkadaşlar da bunlardan olmaz olmaz denmez :)tedavisi var bu durumun hipofiz bezine de baktırmasın da fayda var beyin doktoru bakıyor önemli bir durum olabilirde tedbir her zaman iyi olur geçmiş olsun ☺️

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar Gorumcemin Süt hormonu yüksek çıktı aranızda böyle olup hamile kalan varmi
Bende gebe kalmak isteyip kalamayan biriyle tanismistim. En son süt hormonu yuksek oldugundan gebe kalamadigi anlasilmis. Doktor ilac vermis sanirim ve masallah cocugu buyudu bile🤗

E

Emine zeynep

Guest
Benim ilk çocugum olmadan öyle çıktı bana bu şekilde gebe kalamazsın demişti doktor sonra iki üç ay sonra kendi düzeldi bir başka doktor bunların stresten çok etkilendiğini şimdi geçmiş oldugunu söyledi hiç stres yapmasın hatta şimdiki gebeligimdede tedavi olmadan gebe kalamayacagımı söyledi adet olunca gel rahim filmi falan çekçez dedi ben adet olmadım zaten hamileymişim hiç moralini bozmasın asla kendini üzmesin canım belli olmuyor bu işler

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Benimde yüksek çıkmıştı canim yani prolaktin hormonu hamile kalmayı engelliyor bende hamile kalamadim ama Dr m tedavi uygulandı 2 yada 3 ay içinde kaldim

B

Bbb

Guest

Ben... Benim de yüksek çıkmıştı. Doktor bunun sıkıntı olacağını söylemişti ama evlendiğim gibi hamile kalmışım. Hatta ikinci bebeğe spiral varken hamile kaldım. Şimdi üçüncü ye hamileyim. Tam tersi hamile kalmamak için korunmadığımız yöntem kalmadı neredeyse ama rabbim çok şükür verdi yavrularımızı. O yüzden panik yapmayın kocamaaaan bir örnek var burada 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar