Göz muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Göz muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Göz muayenesi
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Göz muanesini bizim cocuk doktoru her muanede yapıyor sordum doktora göz doktoruna goturelım ıyım diye ben bakıyorum gozzune gerek yok dedi saglıkocagı saki doktorda muane etti gozunu ayrıca bir goz doktoruna gitmeye gerek duymadık acıkcası
Bende cocuk doktoruna goturdum baktı gozune goz muayenesi oldu demi dedi bende saglık ocagında bakıldı dedim oda hayır o degıl goz doktoru muayene etmesi lazım dedi canim hemen randevu aldım goturdum goz doktoru baktı 1 yasında bı daha getirin dedi

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Bende cocuk doktoruna goturdum baktı gozune goz muayenesi oldu demi dedi bende saglık ocagında bakıldı dedim oda hayır o degıl goz doktoru muayene etmesi lazım dedi canim hemen randevu aldım goturdum goz doktoru baktı 1 yasında bı daha getirin dedi
Bana gerek yok dedi ilk bebegım dede aynı doktora devam etmiştik o muane etmıstı ayrıca bir doktora gotur edim bir sıkıntıda yasamadı sukur

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bana gerek yok dedi ilk bebegım dede aynı doktora devam etmiştik o muane etmıstı ayrıca bir doktora gotur edim bir sıkıntıda yasamadı sukur
Doktorlar bakıyor evet ama canım goz doktoru detaylı bakılmıyor simdi sorun olmaya bilir ama sonra cıkama ıhtımalı de var senin kararın saygı duyarım ama goz muayenesi cok onemlı bir konu doktorun ben bakıyorum ya ne gerek var demesine sasırdım benim doktorum da tam tersi yapılması lazım dedi hemen goturdum bende

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlumun doğuştan damar tıkanıklığı var rutin olarak her ay çocuk Dr götürdüm önemli birşey olmadığını söyledi sonra ben baktım düzelecek gibi değil göz Dr götürdüm ilk sözü bu çocuğu hiç mi Dr götürmediniz ilk 3 ay tedaviyle düzelebilirdi geç kalmışsınız dedi çocuk Dr eğer düzgün tedavi etseydi düzelebilirdi fakat şuan büyük ihtimalle önümüzde ay 11 aylıkken operasyon olacak gibi duruyor oyüzden bence göz muayenesi için çocuk Dr değilde göz de gösterin bebekleri
Çok geçmiş olsun cnm hemşire 45 günlükken istedi çocuk doktoru 3 aydan sonra daha erken dedi benim de kafam karıştı çocuk doktorundan da memnun kalmadım size danışayım dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göz muanesini bizim cocuk doktoru her muanede yapıyor sordum doktora göz doktoruna goturelım ıyım diye ben bakıyorum gozzune gerek yok dedi saglıkocagı saki doktorda muane etti gozunu ayrıca bir goz doktoruna gitmeye gerek duymadık acıkcası
Yok cnm tüm bebeklere gerekli senin doktorunun belki kendi alanıdır yada bilgisi fazladır diye gerek duymamış olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar