Göz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elif Türkmen tarafından oluşturulan Göz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Göz
Konbuyu başlatan Elif Türkmen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim gözü böyle olan var mı sürekli şebekleniyor
Geçmiş olsun bir ara hastalık çıktı bulaşıcı gibi bende böyle oldum yiğenlerime bulaştı göz enfeksiyonu kime bakarsa onunda öyle oluyor doktora göster ilaç verir düzelir temiz bak elini hep vurmasını geçer bence mikrop bulaşmasını diye göz merhemi var çocukların inş iyileşir kiyamam ya. 😘

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim gözü böyle olan var mı sürekli şebekleniyor
Oy yavrumm aynısını kızımda yaşadım doğduğu günden beridir yaklaşık 6 ay sürdü geçer dedim ama geçmedi ta ki çay pansumanıni yapana kadar 2 güne geçti şuan 10 aylık çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canim benim oğlumda öyleydi ne yaptıysam olmadı bir Tek ılk çay la sildim sabah öğle akşam çok şükür gec ti
Aynen katılıyorum bende bu şekilde geçirdim 2 güne bitti

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Oy yavrumm aynısını kızımda yaşadım doğduğu günden beridir yaklaşık 6 ay sürdü geçer dedim ama geçmedi ta ki çay pansumanıni yapana kadar 2 güne geçti şuan 10 aylık çok şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen katılıyorum bende bu şekilde geçirdim 2 güne bitti
❤️❤️❤️👍👍

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım bebeğinin başını üşütme, mevsimlerden dolayı göz nezleside olmuş olabilir, soğuk çayla sil ve doktora götür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar