Sorum var Grip konusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Grip konusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,186 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip konusu
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aman ablam daha iyi bence bende onu ikna ederim bu surecte
Her zaman hakkında hayırlısı iste kuzum bak . Eğer ikna olmuyor ise zorlama emin ol rabbim senin için hayırlısı ne ise onu nasip ediyordur: belki bu kadar ayrı kalmanız ikiniz içinde bir sınavdır ya sonu güzel bitecek ya ayrılık olacak ama emin ol ki iki türlü de senin hayrına olacak .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Her zaman hakkında hayırlısı iste kuzum bak . Eğer ikna olmuyor ise zorlama emin ol rabbim senin için hayırlısı ne ise onu nasip ediyordur: belki bu kadar ayrı kalmanız ikiniz içinde bir sınavdır ya sonu güzel bitecek ya ayrılık olacak ama emin ol ki iki türlü de senin hayrına olacak .
Abla bebek doğmadan önce bebeyin doğmasını bekliyorum demisti bebek doğdu yinede bisey yapmadı bu kezde ramazan sonu dedi ondanda tik çıkmaz heralde

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Abla bebek doğmadan önce bebeyin doğmasını bekliyorum demisti bebek doğdu yinede bisey yapmadı bu kezde ramazan sonu dedi ondanda tik çıkmaz heralde
yanılıyor ola bilirim ama sanki nafaka felean keserler diye kağıt üstü evli kalmayı istiyor gibime geldi. Bizim buralardada var öyleleri para mahkeme bebeye aylık para kesecek diye boşanmıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
yanılıyor ola bilirim ama sanki nafaka felean keserler diye kağıt üstü evli kalmayı istiyor gibime geldi. Bizim buralardada var öyleleri para mahkeme bebeye aylık para kesecek diye boşanmıyor
Evet var böyle karaktersizler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum canım . Hayırlısı olsun

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kardeşimden bulasti zaten bizede o gelmez ki gelmem demişti çünkü bana daha once

B U aralar mesajlaşıyoruz bakalm
Barışacak gibi bir niyeti var mı cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hay babanın ya o kim ya dış kapının dış mandalı öz baban olsa neyse diyeceğim de adam tabii oğlunu görmeye gelecek devlet karışmıyor o kim oluyor ya .
Bilmiyorum ama hala benimle konuşuyor abla hiç deyilse tartismiyoruz artk

Biz hastanedeyiz

Yatistayiz efeyi yatirdilqr abla babamda gözcü tuttu ismail gelmesin diye
y

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hay babanın ya o kim ya dış kapının dış mandalı öz baban olsa neyse diyeceğim de adam tabii oğlunu görmeye gelecek devlet karışmıyor o kim oluyor ya .

y
İsmaili felaket şekilde kafaya takmış abla o her hastaneye geldimde İsmaili arayıp haber verirsen sanada bakmam bebede bakmam dedi biktim vallaha abla ne yapicami bilmiyorum artık ismail sırf onun yüzünden gelmek istemiyor yanıma zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar