Sorum var Grip konusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Grip konusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip konusu
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İsmaili felaket şekilde kafaya takmış abla o her hastaneye geldimde İsmaili arayıp haber verirsen sanada bakmam bebede bakmam dedi biktim vallaha abla ne yapicami bilmiyorum artık ismail sırf onun yüzünden gelmek istemiyor yanıma zaten
O zaman o İsmail olacak kocanasa söyle sahip çıkacaksa çıksın yoksa defolup gitsin hayatından bu ne ya . En azından o sahip çıksa üvey babanın bu tehditlerinden kurtulacaksın bu adam algılayamıyor mu bunu 🤦🏻‍♀️

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O zaman o İsmail olacak kocanasa söyle sahip çıkacaksa çıksın yoksa defolup gitsin hayatından bu ne ya . En azından o sahip çıksa üvey babanın bu tehditlerinden kurtulacaksın bu adam algılayamıyor mu bunu 🤦🏻‍♀️
Abla babam sürekli ismaile taktı için kafayı oda onu girmek istemiyor şuan ismail bilse benim burda hastanede oldumu gelip götürürdü eve cocunuda görürdü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Abla babam sürekli ismaile taktı için kafayı oda onu girmek istemiyor şuan ismail bilse benim burda hastanede oldumu gelip götürürdü eve cocunuda görürdü
Babasının zaten çocuğunun hasta olduğunu bilme halkı var canım . Bunu saklama sakın . İleride bir boşanma olsa suçlu sen çıkarsın . Söyle en azından belki bir şeylere vesile olur

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bilmiyorum ama hala benimle konuşuyor abla hiç deyilse tartismiyoruz artk

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz hastanedeyiz

Yatistayiz efeyi yatirdilqr abla babamda gözcü tuttu ismail gelmesin diye
Ee ozamn inşallah barışırsınız

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Abla soyledim hastanede oldumuzu haber vermedim diye bana kizdi efenin resmini istedi bide durumu nasıl diye sordu
Allah allah çok mu uzak resim isteyeceğine gelip canlı canlı görmeye gelmiyor 🙄Senin yerinde olsam atmazdım çocuğunu özleyen veya durumunu faln vs merak eden bir baba ne olursa olsun çocuğunu görmeye gelir di ama ne bilim ya Allah sabır versin canım sana 🙄

İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Foto istiyeceğine gelip görseymiş ya oğlunu
Abla babam dışarı adam tuttu o geldi an kapıdaki adam vabama söyler zaten İsmaili takmış kafaya hastaneye her geldimde ismaile haber verirsem bebeyede sanada bakmam diyor

Allah allah çok mu uzak resim isteyeceğine gelip canlı canlı görmeye gelmiyor 🙄Senin yerinde olsam atmazdım çocuğunu özleyen veya durumunu faln vs merak eden bir baba ne olursa olsun çocuğunu görmeye gelir di ama ne bilim ya Allah sabır versin canım sana 🙄
Yarım saatlik yol abla ismailin hastaneye geldiniz duyarsa ben dayak yerim babam zıt Almus onları hep

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Abla babam dışarı adam tuttu o geldi an kapıdaki adam vabama söyler zaten İsmaili takmış kafaya hastaneye her geldimde ismaile haber verirsem bebeyede sanada bakmam diyor

Yarım saatlik yol abla ismailin hastaneye geldiniz duyarsa ben dayak yerim babam zıt Almus onları hep
Yani doğrudur canım ne diyim 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar