Grip olmusum 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaskoo61_ tarafından oluşturulan Grip olmusum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 908 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip olmusum 😔
Konbuyu başlatan Yaskoo61_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Bu hava da grip olan var mı ya 😔 hapsurmaktan İcim dısıma cıktı pekı ben sımdı ıhlamur ıcebılır mıyım kızlar ya 6 haftalık hamıleyım 🙄🥺

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Bu hava da grip olan var mı ya 😔 hapsurmaktan İcim dısıma cıktı pekı ben sımdı ıhlamur ıcebılır mıyım kızlar ya 6 haftalık hamıleyım 🙄🥺
Bende aynıyım hatta bir haftadır geçmedi😬 geniz ve burun sürekli tıkalı grip salgını olduğu soyleniyor. Ihlamur sakincalimiki deildir çünkü bir haftadır 10bardak icmisimdir

Yaskoo61_

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıyım hatta bir haftadır geçmedi😬 geniz ve burun sürekli tıkalı grip salgını olduğu soyleniyor. Ihlamur sakincalimiki deildir çünkü bir haftadır 10bardak icmisimdir
Doktorunuza danısın deniyor bilemedim bende benımde burnum tıkalı boyle kasıntı gelıyor hapsurmaktan bayılacam valla 🤦‍♀️ sureklı terliyorum ustumu degıstırıyorum bıran once gecer ınsallah 😔 dolapta grip ilacı buldum ah ah dedım bebısım sen olmasan hemen yutardım bunu ama senin ıcın katlanıyorum diye kendi kendime konusuyorum tam sersem oldum ya 😅🤭

Dilem1

Kayıtlı Üye
rank
Ay ben 40 haftalıkken oldum öksürmekten bebegim aşşagı kadar indi öldüm ilaç falan da yok, her bogaz kaşıntısında sıcak süt içtim ve yanı başımda pekmez le gezdim çok şükür atlattım kuzu bademciklerime kadar şişti ha bu arada 1 hafta geçti kurtuldum ama halen dogurmadım 😂😂

Sinem6141

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım bol bol yat dinlen bende 5 haftalıkken nezle atlattım doktora gittiğimde hiç bir ilaç vermedi burun tıkanıklığım için tuz karbonat ılık su karıştır burnuna çek boşalt dedi başka ilaç veya bitkisel herhangi bişey içemezsin demişti.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar