Sorum var Grip

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Grip başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 194 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Grip
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
13 aylık oğlum var kızlar grip oldu burnu çok akıyor çok tıkandığı için uyuyamiyor ne iyi gelir soğuk algınlığına bebeklerde serum denedim açmadı pek

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
13 aylık oğlum var kızlar grip oldu burnu çok akıyor çok tıkandığı için uyuyamiyor ne iyi gelir soğuk algınlığına bebeklerde serum denedim açmadı pek
Tuzlu su damlat canım birde belli vicksler çocuklar için onlardan varsa çok az sür bir sıcak su doldur kafasını eğ başını buharı belki rahatlatır yarın hemen götür salgın var ilerler gerçekten çok geçmiş olsun

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Tuzlu su damlat canım birde belli vicksler çocuklar için onlardan varsa çok az sür bir sıcak su doldur kafasını eğ başını buharı belki rahatlatır yarın hemen götür salgın var ilerler gerçekten çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gittim canım antibiyotik surup falan yazdı ama burnu çok tıkalı uyuyamiyor

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Kendi sütünden damlat oda iyi gelir bizde birkaç hafta önce öyle olduk uyumadan önce burnunu serumla açıyordum yastîğını biraz dik şekilde uyutuyordum birde odanı nemli tut buhar makinen varsa ćok işe yarar ıhlamur kaynat ver çabuk atlatsın sirke sulandırıp ver pekmez ver hemen atlatır benimde kızım 1 yaşına yeni girdi bu şekilde birde ağrı kesici ilaçlarla atlattık çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar