Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meva tarafından oluşturulan Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,152 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum
Konbuyu başlatan Meva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meva

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalık hamileyim.1defa muayene ye gittim.ama 2saat bekledim muayene olabilmek için.ilgi alaka 0. Gata ya gitmiştim 🤷
Ankara da hangi devlet Hastanesi'nden memnunsunuz?
Ve Ankarada gittiğiniz özel hastane tavsiyeleriniz var mı?
Doğum fiyatları nasıl?
Canım nerede oturuyorsun ben şehir hastanesine gittim orada da dogum yaptım doktor kontrolünde çok ilgi gösterilmiyor malum sonuçta özel değil ama doğum öncesi ve sonrası çok ilgililer çok memnun kaldım tavsiye ederim

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Canım nerede oturuyorsun ben şehir hastanesine gittim orada da dogum yaptım doktor kontrolünde çok ilgi gösterilmiyor malum sonuçta özel değil ama doğum öncesi ve sonrası çok ilgililer çok memnun kaldım tavsiye ederim
Keçiören de oturuyorum canım.tesekkur ederimm.insallah şehir hastanesine de gideceğim arkadaşım da memnun ordan.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Keçiören de oturuyorum canım.tesekkur ederimm.insallah şehir hastanesine de gideceğim arkadaşım da memnun ordan.
İnşallah canım özeller çok pahalı ne gerek var birde oraya gidince gebe okulu var kayıt yaptır mutlaka daha çok ilgileniyorlar emin ol canım sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına 🥰

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalık hamileyim.1defa muayene ye gittim.ama 2saat bekledim muayene olabilmek için.ilgi alaka 0. Gata ya gitmiştim 🤷
Doğum fiyatları nasıl?
Ben şehir hastanesinde doğum yaptım kuzum Sincan lokman hekim hastanesine sordum gecen sene sadece doğuma 4.500 demişlerdi şimdi 6000 felan olmstur

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Ben şehir hastanesinde doğum yaptım kuzum Sincan lokman hekim hastanesine sordum gecen sene sadece doğuma 4.500 demişlerdi şimdi 6000 felan olmstur
Doğrudur canım 😔 çok artmış fiyatlar.lokman hekim demetevler 8.800 lokman hekim Etlik 10.500 müş.. şehir hastanesi bana biraz uzak ama gideceğim inşallah

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum fiyatları nasıl?
Canım ben çağrı gülümser hocaya gidiyorum biraz pahalı ancak çok ama çok iyi bir doktor tavsiye ederim bir abi gibi gece gündüz ulaşabiliyoruz heran gidip kontrol oluyorum riskli gebelik uzamani kendisi mükemmel bir doktor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doğum fiyatları nasıl?
Ankara şehir hastensini tavsiye ederim daha yeni geldim buraya normalde başka şehirde oturuyordum erken doğum riski yüzünden geldim annem direk oraya götürdü doktorlar hemşireler cidden çok iyi ve aşırı ilgililer. Eğer yakınnda ise git ben 1 saat yol çekiyorum oraya gitmek için ama doktorların ilgisine değiyor

Tüm sayfalar yüklendi.