Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meva tarafından oluşturulan Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,172 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın 🌺 Ankara da kadın dogum
Konbuyu başlatan Meva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meva

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Etlik Zübeyde hanıma neden gitmiyorsun ?
İlk bebeğimde gitmiştim,ve her gidişimde pişman olmuştum..siz memnun musunuz belki düzelmiştir 🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ankara sehir hastanesine git bende oraya gittim ilk muayeneye gittim ilgiliydiler kontrollere oraya gidicegimmm artık
İnşallah gideceğim canım 20. Haftadan önce birçok hastaneye gidip deneyeceğim

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 haftalık hamileyim.1defa muayene ye gittim.ama 2saat bekledim muayene olabilmek için.ilgi alaka 0. Gata ya gitmiştim 🤷
Ankara da hangi devlet Hastanesi'nden memnunsunuz?
Ve Ankarada gittiğiniz özel hastane tavsiyeleriniz var mı?
Doğum fiyatları nasıl?
Şehir hastanesi kesinlikle doğum için özelden çok farkı yok muayane için biraz bekliyorsun fln ama doğum zamanım taburcu olana kadar güzel geçti

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim saaglikla kucagina almayi nasip eder insallah kuzummm🙏💜🤗
Aminn ecmain inşallah 🤲🥰

Şehir hastanesi kesinlikle doğum için özelden çok farkı yok muayane için biraz bekliyorsun fln ama doğum zamanım taburcu olana kadar güzel geçti
💜💜💜 Çok teşekkür ederim 🥰

Çok teşekkür ederim 🥰🥰

Çok teşekkür ederim 🥰🥰

Çok teşekkür ederim 🥰🥰

Ankara şehir hastensini tavsiye ederim daha yeni geldim buraya normalde başka şehirde oturuyordum erken doğum riski yüzünden geldim annem direk oraya götürdü doktorlar hemşireler cidden çok iyi ve aşırı ilgililer. Eğer yakınnda ise git ben 1 saat yol çekiyorum oraya gitmek için ama doktorların ilgisine değiyor
Yakın değil ama şehir hastanesi ne gideceğim inşallah 🤲🥰 çok teşekkür ederim
Rabbim sağlıkla huzurla kucağımıza almayı nasip eylesin
Çocuk isteyen herkese de hayırlı evlat versin inşallah 🤲☘️

Ankara şehir hastensini tavsiye ederim daha yeni geldim buraya normalde başka şehirde oturuyordum erken doğum riski yüzünden geldim annem direk oraya götürdü doktorlar hemşireler cidden çok iyi ve aşırı ilgililer. Eğer yakınnda ise git ben 1 saat yol çekiyorum oraya gitmek için ama doktorların ilgisine değiyor
Yakın değil ama şehir hastanesi ne gideceğim inşallah 🤲🥰 çok teşekkür ederim
Rabbim sağlıkla huzurla kucağımıza almayı nasip eylesin
Çocuk isteyen herkese de hayırlı evlat versin inşallah 🤲☘️

Son düzenleme:

Özlemzaah

Kayıtlı Üye
rank
Ben Zübeyde hanıma gidiyorum şuan bence iyi .Ve en iyi yanı sadece kadın hastalıkları ve doğum üzerine bi hastane ve heryer doktor yani ama diğer hastanelerde seçenek az. ilk gitme sebebim bu oraya

Ö

Önem

Guest
Ben 7 haftalık hamileyim.1defa muayene ye gittim.ama 2saat bekledim muayene olabilmek için.ilgi alaka 0. Gata ya gitmiştim 🤷
Ankara da hangi devlet Hastanesi'nden memnunsunuz?
Ve Ankarada gittiğiniz özel hastane tavsiyeleriniz var mı?
Doğum fiyatları nasıl?
Sami Ulus hastanesi Beştepe şubesi iyi Ben oraya gidiyorum memnunum Sakin ve güzel. Özeldi devlete geçti

Tüm sayfalar yüklendi.