Sorum var günaydın annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan günaydın annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,346 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı günaydın annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım özelde yaptırdım ben 65 lira verdim ince açlık şekerin ölçülüyo sonra gazoz içiyorsun 1saat sonra Bi kere daha ölçülüyor tekrar 1 saat sonra toplamda 2 saat sürüyor gebelik şekeri olup olmadığı anlaşılmış oluyor ben yaptırmayacaktım doktor ısrarla yaptır dediği için yaptırdım açıkcası sağlık ocağındaki doktor da niye yaptırdın dedi gerekli mi gereksiz mi bende anlamadım 🤷‍♀️🤷‍♀️
anladim cnm birinin dedigi digerini tutmuyor yani desene cnm

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım kuzum önce 50 Gr yaptılar riskli çıktı ardından 100gr olanı yaptırdım şükür gebelik şekeri çıkmadı. 50 gr olan kolay ama 100 gr olanda baya bi açlık çekiyorsun. Tek sıkıntı açken içtiğin şekerli su mide bulantısı, yanması yapabiliyor
Doktor kendisi mi öneriyor yoksa söylememiz mi lazim kendimiz bide kaçinci haftada yapiliyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
gunaydin kızlar acilin den bir sorum var yardimci olurmsnz şeker yüklemesi mi testimj ne oluyormuş ya kızlar saglik ocagindan söylediler yaptıran var mi nasıl birsey riski flan var mı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi
Bence yaptır kuzum tercih meselesi sen bilirsin

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
yarin yaptirayim o zmn cnm sağlık ocagindan ztn erken doğum riski var bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

tsk ederim cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

anladim yaptırmada fayda var yani cnm tmm tsk ederim bilgileriniz için Allah razı olsun
Yaptır cnm insalalh şekerin çıkmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar