Sorum var Günaydın hanımlar 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Günaydın hanımlar 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 502 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın hanımlar 😔
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya oğluşuma hiç bişi yediremiyorum diş çıkarıyoruz sadece emmek istiyo öylede doymuyo gibime geliyo 1 yaşına gircek haftaya. Zayıfladı gibi çok hareketli ne yapim kilo alsın bebek bisküvisi denedim sevmedi tadını kaynanam her gittiğimizde vuu yüzü kaşık kadar kalmış diyo zayıflamış kötülemiş diyo moralim bozuluyo ama çok hareketli ve normal bi durum değil mi e bide diş çıkarıyoruz bişey yiyemiyo canı istemiyo üzülüyorum yaa 😔😔
Canım boşver onları ya bu dönemlerde çok normal ilaç felan verme sakın kendileri hiç mi çocuk görmemiş ki benim oğlan sürünüyor du kilosu yerinde idi ne zaman ayaklandı çocuk zayıfladı kilo birde iyi değil ki sağlığı yerinde olduktan sonra inşallah büyüdükçe toplanacaktır takma kafanı sen evinde yap ne severse onu ver yesin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Diş ve aşırı hareketli olması kilo alımına engel çevredekilerin ne dediğine asla kulak asma çocuğunu onlar değil sen tanıyorsun ve sen yetiştiriyorsun. Şuan kaç kilo merak ettim ?

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım kimse anlayışlı değil ki biri el atsa herşey kolaylaşacak ama zorlaştırmak için elinden geleni yapıyorlar benn bebek uyurken herşeyi yapmaya çalışıyorum bu sefer diğer çocuklarım fırsat vermiyor emin ol hepimiz aynıyız boşver sen eşinide kaynananıda üzme kendini hepsi geçiyor
Haklısın canım benim inşallah çabuk geçer valla 😔
Diş ve aşırı hareketli olması kilo alımına engel çevredekilerin ne dediğine asla kulak asma çocuğunu onlar değil sen tanıyorsun ve sen yetiştiriyorsun. Şuan kaç kilo merak ettim ?
1 ay önce 9 buçuk kiloydu daha da gidemedim ayın 4 ünde kan alcaklar 1.yaş aşısı falan ozaman giderim diye gitmedim sağlık ocağına
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım boşver onları ya bu dönemlerde çok normal ilaç felan verme sakın kendileri hiç mi çocuk görmemiş ki benim oğlan sürünüyor du kilosu yerinde idi ne zaman ayaklandı çocuk zayıfladı kilo birde iyi değil ki sağlığı yerinde olduktan sonra inşallah büyüdükçe toplanacaktır takma kafanı sen evinde yap ne severse onu ver yesin
Öyle zaten canım benim sabah yediremedim öğlen bi tabak dolusu çorba içti düzelir inşallah böyle böyle

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank

1 ay önce 9 buçuk kiloydu daha da gidemedim ayın 4 ünde kan alcaklar 1.yaş aşısı falan ozaman giderim diye gitmedim sağlık ocağına

Öyle zaten canım benim sabah yediremedim öğlen bi tabak dolusu çorba içti düzelir inşallah böyle böyle
Düzelir canım benim sıkma cnni sen çocuk bu öyle öyle büyüyecek kaynanan derse birşey bu çocuk dersin geç git boşver

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Benim oğlum şuan 13 aylık ve 10 kiloyu yeni gördük moral bozacak bişey yok kilosu gayet normal

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum şuan 13 aylık ve 10 kiloyu yeni gördük moral bozacak bişey yok kilosu gayet normal
Teşekkür ederim sizde olmasanız ben napardımm 😍😍🙂

Tabiki anneyiz sonuçta ama sen sağlık ocağına götürdüğün zaman hemsire sana söyler zaten iyi olup olmadığını canım ki 😊
Canım benim teşekkür ederim inşallah öyle olur 😍🙂

Tabiki anneyiz sonuçta ama sen sağlık ocağına götürdüğün zaman hemsire sana söyler zaten iyi olup olmadığını canım ki 😊

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim sizde olmasanız ben napardımm 😍😍🙂

Rica ederim cnm benim 😍mutlu ol hep

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar