Günaydın hanımlar ☀🌞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Günaydın hanımlar ☀🌞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,920 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Günaydın hanımlar ☀🌞
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
😄😄 Gün sayıyorum 10 gün diyor program bakalım hayırlısı yarın kontrol var 😀😀 dogurunca ilk sana yazcam 😄
Aaa iyi az kalmış bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Günaydınlar hanım efendi bende bir oglan var 6 yaşında valla 40 lı bebekten beter 😂😂
Sibel bendede 29 yaşında bi çocuk var 6 yaşındaki oğlundan beter 😁😂😂😂

Günaydınlar olsun kizceler beni sormayın valla ay cildircam iki kizi okula giden evde 4 yaşında yamyam gibi bir oğlan ve durmak nedir bilmeyen 35 haftalık pasamla krizden krizlere giriyoruz 😂😂Allah sabır versin hepimize de hayırlı dogumlariniz olsun bir avazda kurtulalim insallah
Ay ev curcuna 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Aaa iyi az kalmış bak

Sibel bendede 29 yaşında bi çocuk var 6 yaşındaki oğlundan beter 😁😂😂😂

Ay ev curcuna 😂
Onu saymıyorum zaten dün dedim kalk bi perde as kendini ana okuluna giden çocuktan beter etti bende terlik fırlattım 😂😂😂35 yaşında küçükmü

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Onu saymıyorum zaten dün dedim kalk bi perde as kendini ana okuluna giden çocuktan beter etti bende terlik fırlattım 😂😂😂35 yaşında küçükmü
Hahahahahaha ya😂😂😂 ben hamileyken cam silinecekti doğumdan önce temizlik yapılıyor evde ben silerim dedi sevindim biliyomusın bi işin ucundan tutucak diye😂😂 ilk camı sildi ikinci cama geçerken bi baktım kaşı kanıyor gitmiş kafasını vurmuş oraya 😂😂😂 ilk ve son kez cam sildi işte 😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hahahahahaha ya😂😂😂 ben hamileyken cam silinecekti doğumdan önce temizlik yapılıyor evde ben silerim dedi sevindim biliyomusın bi işin ucundan tutucak diye😂😂 ilk camı sildi ikinci cama geçerken bi baktım kaşı kanıyor gitmiş kafasını vurmuş oraya 😂😂😂 ilk ve son kez cam sildi işte 😂
Aynen valla perde perdelikten küstü bende kovaladım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla perde perdelikten küstü bende kovaladım
Bazen evde sesi sesli söyleniyorum diyorum ki allahım zaten bi oğlum varmış niye bana oğul verdin diye duyuyo geliyor yanıma kapının aralığından sana kız yok kızııım bu evde erkek egemenliği olacak diyor. yaaa sen karar veriyosun yani diyorum bana diyoki tabi. Bundan böyle hep y hep y x kromozomlarımı aldırıyorum şimdi diyo çıkıyo mutfaktan yada her nerede yapıyosak bu sözlü saçma hareketleri 😂😂😂😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bazen evde sesi sesli söyleniyorum diyorum ki allahım zaten bi oğlum varmış niye bana oğul verdin diye duyuyo geliyor yanıma kapının aralığından sana kız yok kızııım bu evde erkek egemenliği olacak diyor. yaaa sen karar veriyosun yani diyorum bana diyoki tabi. Bundan böyle hep y hep y x kromozomlarımı aldırıyorum şimdi diyo çıkıyo mutfaktan yada her nerede yapıyosak bu sözlü saçma hareketleri 😂😂😂😂
Diyor biz 3 erkek olacaz sen tek kılıyorum yazık beni aglatacak işin sıra

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar