Sorum var Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,254 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank
Hanımefendi benim 2 buçuk yaşında oğlum var bende toy değilim zararsız dediğiniz neleri yemiyorsunuz yediğimiz herşeyde var neden çocuklara zararlı şeyler önerelim siz anneyseniz bende anneyim gece açlıktan uyandıysa peki hala bu saatte kadar bişey yemediyse ne önerirsiniz böyle beklesin mi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar günaydın oğlum 17 aylık ve hiç bişey yemiyo yediremiyorum akşama kadar herşeyi yapıyorum yiyebileceği herşeyi yapıyorum dün akşamda çorba ve plavı denedim yine yemedi bende aç yatmasın bari dedim ve patates kızarttım ama sanırım kabız yaptı gece hiç uyumadı gece boyu karnını ovalattı çok yoruldum artık ne yapmam lazım anlayamıyorum keşke dili çözülsede istediğini söylese 😔😔
Aşkım benim ki 6 yaşında yemiyor vAlla neler yapsam da canın isterse iki ısırık o kadar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benim oğlanda düzelir yer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşenur un dediği gibi cici bebe masum değil oyüzden kullanmıyorum doğal beslemeye çalışıyorum ama oda olmuyo belkide haklısın 2 yaş sendorumu da olabilir teşekkür ederim
Sabahları bir kaşık pekmez ver canm iştahı açılır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Ayşenur un dediği gibi cici bebe masum değil oyüzden kullanmıyorum doğal beslemeye çalışıyorum ama oda olmuyo belkide haklısın 2 yaş sendorumu da olabilir teşekkür ederim
Ben Kayra böyle iken sabahları aç karna pekmez veriyorum canım bir tatlı kaşığı baya iştahını açıyor zor veriyorum pekmezi ama gün içinde baya yemek yemesine yardımcı oluyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hanımefendi benim 2 buçuk yaşında oğlum var bende toy değilim zararsız dediğiniz neleri yemiyorsunuz yediğimiz herşeyde var neden çocuklara zararlı şeyler önerelim siz anneyseniz bende anneyim gece açlıktan uyandıysa peki hala bu saatte kadar bişey yemediyse ne önerirsiniz böyle beklesin mi
Toysunuz demedim sadece cici bebe göründüğü gibi masum değil . Siz zararlı şeyler yiyor olabilirsiniz ben elimden geldiğince dikkat eden biriyim .

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Sabahları bir kaşık pekmez ver canm iştahı açılır
Teşekkür ederim canım benim deneyim suyla karıştırım mı verirken
Ben Kayra böyle iken sabahları aç karna pekmez veriyorum canım bir tatlı kaşığı baya iştahını açıyor zor veriyorum pekmezi ama gün içinde baya yemek yemesine yardımcı oluyor
Tamam aşkm ben bi deneyim suyla karıştırım verim demi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla bende öyleyim akşama kadar herşeyi yapıyorum yiyebileceği ama yok yemiyo

İlk kaşıkla vermeyi dene almazsa suya karıştır canım . İçerse öyle verirsin iki türlüde çok işe yarıyor

Tamam aşkm ben bi deneyim suyla karıştırım verim demi
Ver canım hem vitaminlerinize düzene sokar

Aylin91

Kayıtlı Üye
rank

Toysunuz demedim sadece cici bebe göründüğü gibi masum değil . Siz zararlı şeyler yiyor olabilirsiniz ben elimden geldiğince dikkat eden biriyim .
Bende ediyorum emin olun her anne kendi çocuğu için en iyisini düşünür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar