Sorum var Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,170 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım seni anlıyorum inan ama edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum canları isteyince yiyolar kulak ardı et düzeleceğini göreceksin🥰çok üstüne düşünce yemiyolar zorlayınca daha çok reddediyolar sanki🥰annelik duygusu tabi onlar yemeyince hasta muamelesi yapıyoruz bütün gün elimizde tabak peşlerinden kosturuyoruz menü begendiremiyoruz sadece kendimizi yormakla kalıyoruz canı isteyince yiyecek canım hiç canını sıkma sen 🥰 inşallah tez zamanda düzelirde sende kendini boşa uzmezsin🥰❤️🤲
Teşekkür ederim bu söylediklerin çok iyi geldi şuanda tamam biraz düşmeyim üzerine zaten yicek illa ki 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor gerekli görürse başlar diye düşünüyorum canım ne desem yalan olur şimdi. Doktoruna sor ona göre başlarsın. Ahaha kayra azı dişleri ile tam 1 ay mücadele etti ama 😂😂bizmde içimizden geçti resmen omu çıkardı ben mi belli değil
Anladım canım teşekkür ederim benim 🥰
Doktor gerekli görürse başlar diye düşünüyorum canım ne desem yalan olur şimdi. Doktoruna sor ona göre başlarsın. Ahaha kayra azı dişleri ile tam 1 ay mücadele etti ama 😂😂bizmde içimizden geçti resmen omu çıkardı ben mi belli değil

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim bu söylediklerin çok iyi geldi şuanda tamam biraz düşmeyim üzerine zaten yicek illa ki 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım canım teşekkür ederim benim 🥰
Rica ederim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.