Sorum var Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,277 kez görüntülenmiş, 122 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kızlar nolur yardım edin bana artık delirmek üzereyim 😔
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniğimin Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Oda Kayra gibi kayrada aynı anda ili diş çıkarıyor hep 😂
Aynen Ayşem yaa bu ne acele böyle anlamadım valla 😅 😅 azı dişlerini bile sağlı sollu çıkardı azı dişlerde çok perişan oldum bide şimdi 😅 yavrum benim yüzü bi kaşık kaldı çok zayıfladı 😔 17 aylık bebek için balık yağı kullanılır mı sence doktora sorucam ama bide sana sorim dedim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın oğlum 17 aylık ve hiç bişey yemiyo yediremiyorum akşama kadar herşeyi yapıyorum yiyebileceği herşeyi yapıyorum dün akşamda çorba ve plavı denedim yine yemedi bende aç yatmasın bari dedim ve patates kızarttım ama sanırım kabız yaptı gece hiç uyumadı gece boyu karnını ovalattı çok yoruldum artık ne yapmam lazım anlayamıyorum keşke dili çözülsede istediğini söylese 😔😔
Canım benim oğlum da iki buçuk yaşında kilosu çok düşük şu an hem polivit şurup hemde çinko kullanıyorum işe yariyo biraz toparladı sanki 🥲sabahları uyandığı gibi anne karnım aç diyo ben faydasını gördüm canım doktora danış sende kullan istersen

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum da iki buçuk yaşında kilosu çok düşük şu an hem polivit şurup hemde çinko kullanıyorum işe yariyo biraz toparladı sanki 🥲sabahları uyandığı gibi anne karnım aç diyo ben faydasını gördüm canım doktora danış sende kullan istersen
Çarşamba günü gidicem sorucam bi balık yağı falan demişlerdi bi kaç arkadaş onu da bi sorayım inşallah düzelir 🙏 teşekkür ederim yorumunuz için 🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen Ayşem yaa bu ne acele böyle anlamadım valla 😅 😅 azı dişlerini bile sağlı sollu çıkardı azı dişlerde çok perişan oldum bide şimdi 😅 yavrum benim yüzü bi kaşık kaldı çok zayıfladı 😔 17 aylık bebek için balık yağı kullanılır mı sence doktora sorucam ama bide sana sorim dedim
Canım balık yağını bi yaşından itibaren kullanabilirsin hatta doktor gerekli görürse hani gelişim geriliği filan olan bebeklerde dahada erken baslatabilir.yegenim bi yaşından beri kullaniyo çok zayıf hiç kilo almiyo ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çarşamba günü gidicem sorucam bi balık yağı falan demişlerdi bi kaç arkadaş onu da bi sorayım inşallah düzelir 🙏 teşekkür ederim yorumunuz için 🥰
Rica ederim canım 🥰❤️

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Beni
Canım balık yağını bi yaşından itibaren kullanabilirsin hatta doktor gerekli görürse hani gelişim geriliği filan olan bebeklerde dahada erken baslatabilir.yegenim bi yaşından beri kullaniyo çok zayıf hiç kilo almiyo ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım 🥰❤️
Benim oğlan da öyle çok zayıf ve bir okadarda hareketli bi bebek yani toplasın istiyorum biraz belki faydasını görür ve hemde beyin gelişimi içinde faydalıymış iyi olur diye düşündüm sorucam doktora

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Beni

Benim oğlan da öyle çok zayıf ve bir okadarda hareketli bi bebek yani toplasın istiyorum biraz belki faydasını görür ve hemde beyin gelişimi içinde faydalıymış iyi olur diye düşündüm sorucam doktora
Balık yağını doktora danışmadan da kullanabilirsiniz bi zararı yokki gayet doğal bi takviye vitamin ilacı yinede için rahat etsin diye sor tabi 🥰ya benim oğlum da öyle ilk çocuklar genelde çok sıska oluyorlar üstüne çok titreyince böyle oluyo inan 🥰ben ikinci bebeğimi çok takmadım kilosunu filan şu an maşallahı var istediğini yiyip iciyo ama büyüğü halen mızmız bi saat yalvarıp yakaricam bi lokma yicek başka bişey isticek yapicam o yemek kalıcak başka bişey yani anlicagin çok yoruyo beni ama şimdi biraz iyi toparladı şükür 🤲 çok da takma üstüne çok gitme zorla da yedirmemek lazım faydası olmuyo o yediklerinin

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Balık yağını doktora danışmadan da kullanabilirsiniz bi zararı yokki gayet doğal bi takviye vitamin ilacı yinede için rahat etsin diye sor tabi 🥰ya benim oğlum da öyle ilk çocuklar genelde çok sıska oluyorlar üstüne çok titreyince böyle oluyo inan 🥰ben ikinci bebeğimi çok takmadım kilosunu filan şu an maşallahı var istediğini yiyip iciyo ama büyüğü halen mızmız bi saat yalvarıp yakaricam bi lokma yicek başka bişey isticek yapicam o yemek kalıcak başka bişey yani anlicagin çok yoruyo beni ama şimdi biraz iyi toparladı şükür 🤲 çok da takma üstüne çok gitme zorla da yedirmemek lazım faydası olmuyo o yediklerinin
Doğru haklısın vallahi de dayanmıyorum yinede Bi lokma yesin göreyim istiyorum annelik böyle bişeymiş üzülüyorum yaa ağlayıp ağlayıp duruyorum yemediği zaman ama düzelcek bunuda biliyorum 🥰🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Doğru haklısın vallahi de dayanmıyorum yinede Bi lokma yesin göreyim istiyorum annelik böyle bişeymiş üzülüyorum yaa ağlayıp ağlayıp duruyorum yemediği zaman ama düzelcek bunuda biliyorum 🥰🥰
Canım seni anlıyorum inan ama edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum canları isteyince yiyolar kulak ardı et düzeleceğini göreceksin🥰çok üstüne düşünce yemiyolar zorlayınca daha çok reddediyolar sanki🥰annelik duygusu tabi onlar yemeyince hasta muamelesi yapıyoruz bütün gün elimizde tabak peşlerinden kosturuyoruz menü begendiremiyoruz sadece kendimizi yormakla kalıyoruz canı isteyince yiyecek canım hiç canını sıkma sen 🥰 inşallah tez zamanda düzelirde sende kendini boşa uzmezsin🥰❤️🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor gerekli görürse başlar diye düşünüyorum canım ne desem yalan olur şimdi. Doktoruna sor ona göre başlarsın. Ahaha kayra azı dişleri ile tam 1 ay mücadele etti ama 😂😂bizmde içimizden geçti resmen omu çıkardı ben mi belli değil

Tüm sayfalar yüklendi.