Güneş carpmasina ne iyi gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Güneş carpmasina ne iyi gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 529 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güneş carpmasina ne iyi gelir
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aylar sonra dun dsari ciktim cok sicakti eve geldigimden beri basim agryor gözlerimi acasim gelmiyor kafam yaniyor sanki güneş carpmis olabirmi evde ne yapabirlim valla omuzlarima kadar agryor sanki insaata çalışıtim oyle yorgunum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aylar sonra dun dsari ciktim cok sicakti eve geldigimden beri basim agryor gözlerimi acasim gelmiyor kafam yaniyor sanki güneş carpmis olabirmi evde ne yapabirlim valla omuzlarima kadar agryor sanki insaata çalışıtim oyle yorgunum
Uzun süre çıkmayınca oluyor öyle canım ılık bi duş alıp dinlen uyumaya çalış biraz iyi gelir inşallah

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Uzun süre çıkmayınca oluyor öyle canım ılık bi duş alıp dinlen uyumaya çalış biraz iyi gelir inşallah
Dus alsam gecermi valla mutfaga girip bulasik yıkayacak halim yok teseķur ederim cok sağolun hemen düş alayim ozaman eskiden annem kisin kar suyunu saklardi yazin boyle gunes carparsa hemen onunla dus aldiridi bize 1gunde gecerdi simdi bilemedim ne yapmayi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Dus alsam gecermi valla mutfaga girip bulasik yıkayacak halim yok teseķur ederim cok sağolun hemen düş alayim ozaman eskiden annem kisin kar suyunu saklardi yazin boyle gunes carparsa hemen onunla dus aldiridi bize 1gunde gecerdi simdi bilemedim ne yapmayi
Valla çok sıcak olmasın yıkandığın su istersen sadece başına da dökebilirsin duştan çıkınca ayaklarına soğuk su tut bide kan akışını hızlandırır hemde sünnettir duştan sonra ensenede soğuk su vur iyi gelir kulak içlerine doğru

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy aynnen ya bnde dün çıktım kaç aydan sonra ilkdefa o kadar dolaştım sabahtan beri başım dönüyo midem bulanıyo mafoldum valla 🤕

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende uzun süredir çıkmamıştım babam geldi diye çıktım yolda bayıldım bidaha dedim güneşte dışarı çıkmam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar