GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,645 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ya ilk hamileligimi ögrendigimde 6+4 dü şimdi ise 28+6 olduk çok çabuk geçiyo günler maşallah inşallah 30 haftadan sonrada çabuk geçer saglikla hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz ya🥰4 senenin üstüne gelen bir paşa🥰🧿
30 dan sonra günle rnasıl geçti anlamadım canım bir baktım ki doğum yapmışım kızım 12 günlük olmuş bile 🥰

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ya ilk hamileligimi ögrendigimde 6+4 dü şimdi ise 28+6 olduk çok çabuk geçiyo günler maşallah inşallah 30 haftadan sonrada çabuk geçer saglikla hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz ya🥰4 senenin üstüne gelen bir paşa🥰🧿
Tebrik ederim önce bacım ben araniza yeni katıldım o yüzden ilk tebrik etmek istedim.. inshallah sağ salim alirisn kucağına 🤗🤲🏻 senin başlığı görünce dedim benim içinde tam tersine zaman gecmiyor diye.. sebibini anlatmıştım başlığımda

Okumk istersen diye ekledim.. işte böyle 🤗

Aynen canım çabuk geçiyor ben bı cinsiyetini öğrenmeden önce günler hiç geçmiyordu bakıyorum 7 bakıyorum 8 haftalık ama öğrendikten sonra nasıl geçti anlamadım şimdi 3 aylık oğlum ne ara doğdu ne ara 3 ay oldu😊 inşallah hayırlısı ile sağlıklı bı şekilde alırsın kucağına canım rabbim bı sancida kurtarsın 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum kzuum bende ilk 6+2 de öğrendim Paşamı şimdi 25+2 olduk maşallah su gibi akıyor Zaman 30 dan sonrada böyle şu gibi geçer inslaah hepimiz sağ salim bir avazda kucağımıza alalım miniklerin🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.