GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,661 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GÜNLER ÇOK ÇABUM GEÇMİYOMU KIZLAR
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar ya ilk hamileligimi ögrendigimde 6+4 dü şimdi ise 28+6 olduk çok çabuk geçiyo günler maşallah inşallah 30 haftadan sonrada çabuk geçer saglikla hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz ya🥰4 senenin üstüne gelen bir paşa🥰🧿
Ben 2 hafdalik idim.hamile oldugmi oyrendiyimde şimdi 29+5 zaman cok hizli keciyo🥰🤲

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ya ilk hamileligimi ögrendigimde 6+4 dü şimdi ise 28+6 olduk çok çabuk geçiyo günler maşallah inşallah 30 haftadan sonrada çabuk geçer saglikla hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz ya🥰4 senenin üstüne gelen bir paşa🥰🧿
Bana göre yavaş geçiyor canım 37 olunca hele bide ağrılar dan uyuyamıyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 5 sene sonra gelen kizim 28+4 um bende bana günler geçmiyor sanki 🤣 hemencecik bitsin sağlıkla alayim kucagima istiyorum oglanda dogumda ic kanama geçirdim bundada ayni şeyleri yasamaktan korkuyorum heralde hemen gunu gelsin sağlıkla dogsun istiyorum 🤷

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelir inşallah cnm vlla senin için öyle gecmisse ne mutlu sana bnmki geçmek bilmiyrdu ama geçti çok şükür bisekilde şuan 4 günüm var doğuma elhamdülillah 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.